Kaip ieškoti autodalių šioje e-parduotuvėje? 

1.Jeigu turite jums reikalingos detalės gamintojo ar originalo (OE) kodą. Detalę greičiausiai surasite, jei pasinaudosite Autodalių katalogo paieškos langeliu „Detalės paieška pagal gamintojo arba originalo kodą“. Įrašykite turimą kodą į paieškos langelį ir spauskite „ieškoti“. Peržiūrėkite autodalių aprašyme pateikiamą informaciją, nuotraukas, būtinai paspauskite "Žiūrėti analogus" ir išsirinkite jums priimtiniausią variantą. Kokiame sandėlyje ir koks kiekis yra, matysite detalės aprašyme. Kaip greitai galite gauti dalis iš konkretaus sandėlio yra aprašyta parduotuvės skyrelyje „Pristatymas“. 

2.Jeigu nežinote jokio jums reikalingos dalies (ių) kodo. Tokiu atveju autodalių paiešką pradėkite nuo savo automobilio markės pasirinkimo mūsų Autodalių kataloge. Po to pasirinkite savo automobilio modelį pagal jo pavadinimą, gamybos metus, variklį, galingumą. Paspaudę pasirinktą modelį, pateksite į automobilių dalių skyriaus pasirinkimą, kur dalys yra suskirstytos į skyrius: 

Filtrai - alyvos, oro, kuro, salono ir kiti filtrai;

Stabdžių sistema - stabdžių diskai, būgnai, kaladėlės, cilindriukai, suportai, suportų rem. komplektai, rankinio trosai ir kitos stabdžių dalys;

Sankaba - sankabos komplektai, diskai, diskatoriai, smagračiai, išminami guoliai ir kt.;

Diržinė pavara - paskirstymo ir generatoriaus diržai ir jų komplektai, įtempimo guoliai;

Pakaba, rato guoliai - pakabos svirtys, šarnyrai, sailenblokai, įvorės, stabilizatoriai, stebulės, rato guoliai ir kita;

Amortizatoriai, spyruoklės - amortizatoriai, jų gumos ir apsaugos, spyruoklės, atraminiai guoliai;

Vairo mechanizmas - vairo traukės, antgaliai, gofruotos apsaugos, vairo stiprintuvo siurbliai;

Kuro mišinio formavimas - purkštukai, įpurškimo siurbliai, kuro slėgio reguliatoriai, oro srauto matuokliai, lambda zondai, EGR vožtuvai, slėgio keitikliai ir kita;

Degalų tiekimo sistema - kuro tiekimo blokai, kuro siurbliai, jų dalys;

Elektra - starteriai, generatoriai ir jų dalys, akumuliatoriai, jutikliai, lemputės, priek. ir galiniai žibintai, jungikliai, relės;

Uždegimas/kaitinimas - uždegimo ritės ir žvakės, aukštos įtampos laidai, pakaitinimo žvakės, jų relės ir kitos dalys;

Aušinimo sistema - vandens siurbliai, radiatoriai, termostatai, radiatoriaus ventiliatoriai ir kt.;

Oro kondicionavimas - kondicionieriaus kompresoriai, radiatoriai ir kitos šios sistemos dalys;

Salono šildymas - salono radiatorius, salono oro filtras, salono ventiliatorius, valdymo blokai;

Stiklų valymas - valytuvai, valytuvų varikliukai, traukės, stiklų apiplovimo siurbliukai ir kt.;

Pastaba: tai tik populiariausi  autodalių skyriai. Visus skyrius matysite, kai pasirinksite savo  automobilio modelį ir variklį.

Paspaudę atitinkamą skyrių, toliau spauskite ant jums reikalingos dalies pavadinimo ir matysite jūsų automobiliui tinkančias atsargines dalis. 

Savo automobilį taip pat galite surasti ir pagal jo VIN kodą pasinaudodami paieškos langeliu „Automobilio paieška pagal VIN kodą“. Visada pasitikrinkite ar programa teisingai identifikavo jūsų automobilio markę, modelį ir variklį. 

Nežinote kurio prekės ženklo autodalis pasirinkti? Apie šioje e-parduotuvėje siūlomų automobilių dalių prekių ženklus daug informacijos rasite skyrelyje Gamintojai.

Jei neradote reikalingų automobilių dalių ar iškilo klausimų, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais – visada pakonsultuosime ir pasistengsime pasiūlyti tinkamiausią variantą.

Spauskite ant paveikslėlio, išsirinkite jums reikalingas automobilių dalis ir užsisakykite:

 Autodalių katalogas