Kaip ieškoti autodalių šioje e-parduotuvėje? 

1.Jeigu turite jums reikalingos detalės gamintojo ar originalo (OE) kodą. Detalę greičiausiai surasite, jei pasinaudosite Autodalių katalogo paieškos langeliu „Detalės paieška pagal gamintojo arba originalo kodą“. Įrašykite turimą kodą į paieškos langelį ir spauskite „ieškoti“. Peržiūrėkite autodalių aprašyme pateikiamą informaciją, nuotraukas, būtinai paspauskite "Žiūrėti analogus" ir išsirinkite jums priimtiniausią variantą. Kokiame sandėlyje ir koks kiekis yra, matysite detalės aprašyme. Kaip greitai galite gauti dalis iš konkretaus sandėlio yra aprašyta parduotuvės skyrelyje „Pristatymas“. 

2.Jeigu nežinote jokio jums reikalingos dalies (ių) kodo. Tokiu atveju autodalių paiešką pradėkite nuo savo automobilio markės pasirinkimo. Po to pasirinkite savo automobilio modelį pagal jo pavadinimą, gamybos metus, variklį, galingumą. Paspaudę pasirinktą modelį, pateksite į dalių pasirinkimą, kur dalys yra suskirstytos į skyrius: filtrus, variklio, stabdžių, sankabos, vairo mechanizmo, transmisijos, elektronikos, diržinės, ašies pavaros, kėbulo, amortizacijos, oro kondicionavimo, šildymo/vėdinimo, pakabos, kuro mišinio formavimo, kuro tiekimo, degimo, aušinimo, išmetimo sistemos, stiklų ir žibintų plovimo, ryšio/informacijos, užrakinimo sistemos, komforto, vidaus įrangos ir kt. dalis. Paspaudę atitinkamą skyrių, toliau spauskite ant jums reikalingos dalies pavadinimo ir matysite jūsų automobiliui tinkančias atsargines dalis. 

Savo automobilį taip pat galite surasti ir pagal jo VIN kodą pasinaudodami paieškos langeliu „Automobilio paieška pagal VIN kodą“. Visada pasitikrinkite ar programa teisingai identifikavo jūsų automobilio markę, modelį ir variklį. 

Nežinote kurio prekės ženklo autodalis pasirinkti? Apie šioje e-parduotuvėje siūlomų automobilių dalių prekių ženklus daug informacijos rasite skyrelyje Gamintojai.

Jei neradote reikalingų automobilių dalių ar iškilo klausimų, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais – visada pakonsultuosime ir pasistengsime pasiūlyti tinkamiausią variantą.