Autodalys Kaune

Skubiai reikia autodalių? Jeigu gyvenate ar dirbate Kaune siūlome jums įsigyti autodalis pas mus labai žemomis, internetinėmis kainomis, o atsiimti jas iš sandėlio Kaune jau po valandos!

1. Mūsų e-parduotuvėje išsirinkite autodalis, esančias Kauno arba Lenkijos sandėliuose, ir įsidėkite į savo pirkinių krepšelį.

2. Pasirinkite nemokamą pristatymo būdą "Pasiimsiu prekes iš sandėlio Kaune".

3. Apmokėkite savo užsakymą pavedimu į mūsų firmos sąskaitą.

4. Atsiimkite savo užsakytas autodalis iš Kaunas CS ir Kaunas AU sandėlių jau po valandos!

 Autodalis, esančias sandėliuose Kaunas CS ir Kaunas AU, pasiimti galėsite jau po valandos nuo jūsų apmokėjimo gavimo! Autodalis, esančias sandėlyje Kaunas FS, galėsite pasiimti maždaug po 1,5-2 val. nuo jūsų apmokėjimo gavimo. Jei jums reikalinga detalė (ės) yra tik Lenkijos centriniame sandėlyje ( Lenkija CS ), tai ją užsakę ir apmokėją savo užsakymą darbo dieną iki 13 val., pasiimti galėsite iš Kauno sandėlio kitos darbo dienos ryte. Kuriuose sandėliuose yra detalės matysite mūsų e-parduotuvėje, kai įeisite į detalų prekės aprašymą (paspausite ant jos pavadinimo). Atsiimti autodalis galima darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val, o tai pat ir šeštadienį nuo 9.00 iki 14.00 val.
Kai jūsų užsakytos automobilių dalys sandėlyje bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui, mes jums išsiųsime el. paštu tikslų dalių atsiėmimo adresą Kaune ir kitą informaciją.

Pastaba: sandėlių adresų iš anksto neskelbiame, nes autodalys didmenos sandėliuose yra surenkamos tik kai jas užsako sutartis sudarę didmeniniai klientai. Dėl šios priežasties ir sumokėti už autodalis grynais sandėlyje negalėsite.

Ieškokite dalių pagal savo automobilį mūsų AUTODALIŲ KATALOGE. Spauskite ant paveikslėlio:

Autodalys Kaune