Autodalys Kaune

Firminės, naujos autodalys Kaune labai geromis kainomis!

Mūsų e-parduotuvėje įsigytas autodalis galite atsiimti iš sandėlio Kaune tą pačią dieną!

1. Mūsų e-parduotuvėje išsirinkite autodalis, esančias Kauno arba Lenkijos sandėliuose, ir įsidėkite į savo pirkinių krepšelį.

2. Pasirinkite nemokamą pristatymo būdą "Pasiimsiu prekes iš sandėlio Kaune".

3. Apmokėkite savo užsakymą pavedimu į mūsų firmos sąskaitą.

4. Atsiimkite savo užsakytas autodalis iš Kaunas CS, Kaunas FS, Kaunas AU, Kaunas AD sandėlių tą pačią dieną!

 Autodalis, esančias sandėliuose Kaunas CS, Kaunas FS, Kaunas AU, Kaunas AD pasiimti galėsite tą pačią dieną, jeigu mes būsime gavę jūsų apmokėjimą! Jei jums reikalinga detalė (ės) yra tik Lenkijos centriniame sandėlyje ( Lenkija CS ), tai ją užsakę ir apmokėją savo užsakymą darbo dieną iki 12 val., pasiimti galėsite iš Kaunas CS sandėlio kitą darbo dieną. Kuriuose sandėliuose yra detalės matysite mūsų e-parduotuvėje, kai įeisite į detalų prekės aprašymą (paspausite ant jos pavadinimo). Atsiimti autodalis galima darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val, o tai pat ir šeštadienį nuo 9.00 iki 14.00 val. Jeigu viename užsakyme išsirinksite dalis iš Kaunas CS, Kaunas FS ir Lenkija CS sandėlių, jas visas galėsite atsiimti iš vieno centrinio sandėlio - Kaunas CS, kuris yra Raudondvario pl. Kai jūsų užsakytos automobilių dalys sandėlyje bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui, mes jums išsiųsime el. paštu tikslų dalių atsiėmimo adresą Kaune ir kitą informaciją.

Pastaba: kad neklaidinti savo pirkėjų, sandėlių adresų iš anksto neskelbiame, nes didmenos sandėliuose mažmeninė prekyba nevykdoma, o autodalys sandėliuose bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui tik tada, kai mes, gavę jūsų užsakymą ir sulaukę jo apmokėjimo, jį elektroniniu būdu perduosime sandėliui. Dėl šios priežasties ir sumokėti už autodalis grynais sandėlyje negalėsite.

Ieškokite dalių pagal savo automobilį mūsų AUTODALIŲ KATALOGE. Spauskite ant paveikslėlio:

Autodalys Kaune