Autodalys Birštone

Geros sąlygos nebrangiai įsigyti naujas automobilių dalis Birštono ir Prienų gyventojams!

Mūsų e-parduotuvėje "Automobilių dalys" rasite platų įvairių autodalių asortimentą labai geromis kainomis, dalis galėsite rinktis iš kelių gamintojų. Prekiaujame firminėmis, kokybiškomis, pasaulinio garso firmų automobilių dalimis. Parduotuvėje yra įdiegta autodalių paieška pagal automobilį, todėl žinodami savo automobilio duomenis, galėsite nesunkiai surasti jam tinkančias automobilių dalis. 

Išsirinkite autodalis patogiai mūsų svetainėje ir užsisakykite jas. Apmokėti savo užsakymą galite pavedimu arba grynais pinigais dalių pristatymo jums metu. Autodalis gausite labai greitai, pvz.: užsakius ryte iki 10.30 val iš Kaunas CS sandėlio - tą pačią darbo dieną, užsakius vėliau - kitą d. dieną. Užsakytas autodalis galėsite pasiimti patys iš mūsų buveinės Birštone, Mokyklos g.40. Šiuo atveju dalių pristatymas iš urmo sandėlių Kaune, Vilniuje ir Lenkijoje į Birštoną jums nieko nekainuos. Apie dalių pristatymą į Birštoną jus informuosime telefonu arba sms žinute. Arba, jums pageidaujant, užsakytas autodalis pristatysime savo transportu jūsų nurodytu adresu visoje Birštono savivaldybėje ir Prienų mieste už nedidelį 2 eurų mokestį, o perkant už 80 eurų ir daugiau - nemokamai. Prieš atveždami dalis su jumis susisieksime ir suderinsime jums patogų pristatymo laiką.

Įsigytoms dalims išrašome PVM sąskaitą-faktūrą, visoms autodalims galioja ES garantija. Jeigu išsirinktos dalys netiktų jūsų automobiliui, jas grąžinti galėsite per 14 dienų.

Ieškokite dalių savo automobiliui mūsų Automobilių dalių kataloge.

Spauskite ant paveikslėlio:

Autodalys Birštone