mintex logo

Mintex stabdžių dalys

Jau daugiau nei 100 metų „Mintex“ prekės ženklas nuosekliai demonstruoja atsidavimą nuolatiniam produktų tobulinimui - filosofijai, egzistuojančiai iki šiol ir padedančiai „Mintex“ neatsilikti nuo konkurencijos. 

Laikai ir automobilių technologijos keičiasi ir tobulėja per kartas, tačiau „Mintex“ įsipareigojimas saugiai stabdyti išlieka tvirtas nuo 1908 m. Šiandien „Mintex“ produktai yra montuojami milijonams automobilių visame pasaulyje. Mintex stabdžių dalys garsėja kaip stabdžiai, kiekvieną dieną saugantys šeimas ir automobilių sporto čempionus.

„Mintex“ kaip prekės ženklas išsivystė ne tik pasitelkdamas technologijas, kurios laikosi vis sudėtingesnių šiuolaikinių automobilių stabdžių sistemų priešakyje, bet ir kaip pats prekės ženklas. Daugybė besikeičiančių prekės ženklo veidų per pastaruosius 100 metų suvaidino svarbų vaidmenį išlaikant „Mintex“ žmonių sąmonėje. „Mintex“ toliau plečiasi, saugodama vis daugiau žmonių šiandienos keliuose. 

Europos reglamento 90 taisyklė (EEK R90) nustato būtiniausius atsarginių stabdžių trinkelių ir trinkelių gamybos ir saugos standartus. Kuriant stabdžių trinkeles, kiekviena nauja „Mintex“ stabdžių trinkelė yra išbandoma daug išsamiau, nei reikalaujama pagal 90 taisyklę, siekiant įsitikinti, kad ji atitinka ne tik R90, bet ir TMD trinties standartus.

Mintex asortimente šios stabdžių dalys: diskinės stabdžių kaladėlės, būgninės stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai, stabdžių būgnai, stabdžių nusidėvėjimo indikatoriai, stabdžių spyruoklytės, stabdžių skysčiai ir kita.

Mintex svetainė       Mintex internetinis katalogas

Rinkitės nebrangias, bet kokybiškas Mintex firmos stabdžių dalis mūsų e-parduotuvės automobilių dalių kataloge. Spauskite ant paveikslėlio:

mintex stabdziu dalys