Gerb. pirkėjai, mes dirbame ir karantino metu! Mūsų autodalių tiekėjai taip pat dirba, todėl jūsų užsakytas autodalis išsiųsime nepriklausomai nuo to ar jas turime savo sandėlyje, ar ne. 

Elektroninė prekyba karantino metu nėra uždrausta ir netgi rekomenduojama kaip saugus būdas įsigyti prekių. Jeigu užsisakysite autodalių pristatymą į paštomatą, galėsite įsigyti jums reikalingas dalis neturėdami jokio fizinio kontakto su kitu žmogumi.

Pasikeitimai karantino metu:

1. Jeigu norite atsiskaityti už prekes pristatymo metu, žinokite, kad kurjeriai karantino metu nepriima grynų pinigų, todėl už prekes kurjeriui  turėsite apmokėti kortele.

2. Kurjeriai laikosi visų saugumo reikalavimų, dirba su apsauginėmis kaukėmis ir pirštinėmis. Karantino metu, kurjeriai neužeina į prekių gavėjo patalpas.

3. Kol kas prekės pristatomos laiku, tačiau reikėtų suprasti, kad dėl ypatingos situacijos šalyje, užsakytų prekių pristatymas gali vėluoti vieną darbo dieną ( pvz. dėl kurjerių firmos kaltės, arba dėl mūsų tiekėjo kaltės, ypač jeigu užsakote prekes iš Lenkijos sandėlio ).

4. Karantino metu negalime garantuoti, kad galėsite atsiimti prekes patys tiesiai iš urmo sandėlio, nes tiekėjai nenori įsileisti į savo patalpas pašalinių žmonių. Todėl rekomenduojami rinktis kitą pristatymo būdą. Jeigu detalės (ių) reikia skubiai, skambinkite mums, mes susisieksime su konkrečiu sandėliu ir išsiaiškinsime ar yra kokia galimybė jums saugiai atiduoti prekes.