Optimal logo

Optimal autodalys

automobilių dalys Optimal

Vokiečių firma „OPTIMAL AG & Co. KG“ nuo pat savo įkūrimo 1992 m. tiekia kokybiškas ašių, stabdžių, vairo mechanizmo, variklių ir kitas automobilių atsargines dalis. Kruopštus ir tiesioginis bendradarbiavimas su klientais yra Optimal veiklos pagrindas. Optimal autodalių kokybė ir nepaprastai aukštas aptarnavimo lygis yra esminiai dalykai norint užsitarnauti klientų pasitenkinimą. Kokybė yra vienas iš svarbiausių „OPTIMAL AG & Co. KG“ verslo tikslų.

„OPTIMAL AG & Co. KG“ tiekia antrinei rinkai autodalis, kurias gauna iš gamybos partnerių iš viso pasaulio, OĮG ir OE kokybės tiekėjų. Nepaisant didelio augimo, „OPTIMAL AG & Co. KG“ išliko skaidri, struktūruota ir prieinama įmonė, kuriai būdingas didelis lankstumas ir darbuotojų lojalumas.

Šiuolaikinės ryšių sistemos, logistika ir gausios atsargos garantuoja, kad Optimal autodalys yra pristatomi laiku. Visos Optimal autodalys yra aukščiausios kokybės ir atitinka Europos ir tarptautinius antrinės rinkos standartus, pvz., Gamintojo ir kokybės standartus IATF 16949: 2016 ir ISO 9001: 2015. Optimal firmos svetainė.

Ieškokite OPTIMAL autodalių mūsų e-parduotuvės: Automobilių dalių kataloge