VICTOR REINZ tarpinės, vožtuvų riebokšliai

victor reinz tarpinės

„Dana“ yra pasaulinė lyderė tiekdama inžinierines transmisijos, sandarinimo ir šiluminio valdymo technologijas, kurios pagerina transporto priemonių, turinčių įprastą ar alternatyvios energijos jėgainę, efektyvumą ir našumą. 
„Dana“ tiekia originalią įrangą įvairiems automobilių gamintojams pasaulyje ir antrinei autodalių rinkai.

„Dana“ įkurta 1904 m. Įmonė įsikūrusi Maumee, Ohajo valstijoje, joje dirba maždaug 36 000 žmonių 33 šalyse, šešiuose žemynuose. „Dana“ pardavimai 2018 m. sudarė 8,1 milijardo JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėse:

„Dana“ prekių ženklai:

reinz logo

glaser logo

spicer logo

„Dana“ yra pirmaujanti aukščiausios kokybės transporto priemonių technologinių sprendimų gamintoja, kuriuos ji kuria ir gamina su „Victor Reinz ®“ prekės ženklu. „Victor Reinz“ tiekia visą nepriekaištingų produktų asortimentą pasauliniu mastu, įskaitant sandarinimo ir ekranavimo sistemas automobilių pramonei; automobilių dalis atviroje atsarginių dalių rinkoje; tarpiklių medžiagas ir specialius tarpiklius, skirtus naudoti pramonėje kartu su kuro elementų komponentais.


„REINZ-Dichtungs-GmbH“ yra „Dana Incorporated“ dukterinė įmonė ir joje dirba 1000 žmonių. Įmonė įsikūrusi Neu-Ulme, Vokietijoje.

dana_logo.png

VICTOR REINZ gaminamos tarpinės ir kiti produktai

1.Variklio cilindrų galvutės tarpinės. 

victor reinz galvutės tarpinės

Dana naudoja moderniausią įrangą ir gamybos procesus gamindama daugiasluoksnias cilindrų galvutės tarpines (tarpiklius) lengvųjų ir komercinių transporto priemonių varikliams. Naujoviškas gaminio dizainas ir aukštos kokybės medžiagos leidžia įmonei tiekti „Victor Reinz ®“ prekės ženklo cilindro galvutės tarpines, kurios atitinka specifinius variklių reikalavimus. Victor Reinz pasaulinė patyrusių inžinierių komanda dirba su visų tipų ir konfigūracijų varikliais, kad pasiūlytų geriausią sandarinimo sprendimą konkrečioms reikmėms.

2.Victor Reinz ® dangtelio, karterio ir kitos tarpinės

victor reinz dangtelio, karterio tarpinės

Victor Reinz gali patenkinti visus sandarinimo poreikius. Pirmaujantys variklių kūrėjai vertina Victor Reinz gaminių, įskaitant cilindro galvutės ir cilindro galvutės dangtelio tarpinių, priekinio dangčio tarpiklių, įsiurbimo ir išmetimo kolektorių tarpiklių bei alyvos karterio tarpinių patikimumą ir efektyvumą. Priklausomai nuo taikymo, medžiagą ir dizainą įmonė gali pritaikyti pagal konkrečius reikalavimus, įskaitant daugiasluoksnį plieną, minkštas medžiagas, gumą ir aukštos temperatūros tarpiklius. 

3.„Victor Reinz ®“ vožtuvų riebokšliai

victor reinz vožtuvų riebokšliai

 „Victor Reinz ®“ vožtuvų riebokšliai apsaugo nuo išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo įrenginių užsiteršimo, kurį sukelia laikui bėgant padidėjęs angliavandenilių ir kietųjų dalelių kiekis. 
Victor Reinz patentuoti fluoroelastomeriniai junginiai yra sukurti įmonėje ir visiškai patikrinti, leidžiant visiškai kontroliuoti kokybę ir efektyvumą. Kiekvienas vožtuvų riebokšlis yra gaminamas moderniausiu formavimo ir surinkimo gamybos procesu. Kiekviena programa naudoja pasirinktinius dizainus ir procesus, kurie geriausiai atitinka išlaidų, našumo ir laiko tikslus. Prototipas ir gamybos dalys yra gaminami toje pačioje įmonėje, kad būtų užtikrintas sklandus didelės apimties produkcijos paleidimas.

4.Victor Reinz šiluminiai-akustiniai apsauginiai ekranai (TAPS)

victor reinz tarpinės, tarpikliai

TAPS yra labai funkcinis variklio ekrano komponentas, susidedantis iš įvairių sluoksnių, kurių kiekvienas atlieka specifinį darbą. Šie skydai apsaugo nuo ekstremalių temperatūrų, slopina triukšmą ir mažina bendrą masę, naudojant plonesnes medžiagas, todėl pagerėja automobilio degalų ekonomija.

Remontuojate variklį? Rinkitės Victor Reinz tarpines, riebokšlius geromis kainomis mūsų e-parduotuvės Automobilių dalių kataloge