filtron logo

FILTRON filtrai

FILTRON yra MANN + HUMMEL grupės prekės ženklas. MANN + HUMMEL įmonė yra pagrindinė originalių filtrų tiekėja didžiausioms automobilių pramonės įmonėms. MANN + HUMMEL yra pasaulinis filtravimo technologijos lyderis.

Tarp automobilių vairuotojų ir platintojų „Filtron“ yra žinomas kaip patikimas gamintojas, visuomet akcentuojantis savo gaminių kokybę. „Filtron“ išgarsėjo gamindama automobilių, motociklų ir specializuotų mašinų filtrus. Įmonė buvo įkurta 1982 m. Nuo pat įmonės gyvavimo pradžios jos savininkai daugiausia dėmesio skyrė oro, degalų ir alyvos filtrų gamybai ir platinimui.

filtron filtrai

FILTRON istorija

1982 m. Piotras Giermaziakas Gostyne Lenkijoje įkūrė įmonę „Filtron“. 1997 m spalio 1 d. buvo pasirašyta sutartis tarp DANA Corporation ir bendrovės Filtron, buvo įkurta Lenkijos-Amerikos įmonės WIX-FILTRON. 

Nuo 2004 m. gruodžio 1 d. „WIX-Filtron“ tapo Amerikos kapitalo grupės „The Cypress Group“, esančios Niujorke, „ Affinia Group“ dalimi. 2007 m. Ukrainos Chmelnyckio regione, Krasilove , buvo įsteigta filtrų gamybos įmonė.

2016 m. gegužės 4 d. „Wix-Filtron Sp.oo buvo įtraukta į vokiečių grupę MANN + HUMMEL ir veikia pavadinimu Mann + Hummel Filtration Technology Poland Sp., kurioje dirba apie 2000 darbuotojų.

FILTRON gaminamų filtrų kokybė

SERTIFIKUOTOS KOKYBĖS VALDYMO SISTEMOS. Gamyklos, kuriose gaminami FILTRON prekės ženklo filtrai, atitinka griežtus ISO 14001: 2015 ir IATF 16949 standartų reikalavimus. Visas gamybos procesas yra stebimas remiantis kokybės kontrolės procedūromis - pradedant medžiagų parinkimu, baigiant pusgaminiais, gatavais produktais ir pristatant į sandėlį.

Filtron nuo pat pradžių sutelkė dėmesį į savo gaminamų filtrų kokybę. Tai leido dinamiškai vystyti įmonę ir plėstis į užsienio rinkas. Šiuo metu Filtron filtrai parduodami Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Skandinavijoje, Airijoje, Norvegijoje, Čekijoje, Šveicarijoje ir JAV. Kodėl Filtron filtrai yra tokie populiarūs? Nes nuo pat pradžių Filtron daug dėmesio skyrė kokybei ir tiksliam oro filtrų atgaminimui, lyginant su originaliais gaminiais. Nors Filtron filtrai yra pigūs, jie yra modeliuojami pagal originalus. Daugelio vartotojų teigimu, jų kokybė nenusileidžia originaliems filtrams. Dėka moderniausios laboratorijos Europoje, Filtron nuolat kuria naujas technologijas. Per daugelį metų Filtron suprojektavo ir pagamino daugiau nei 2100 skirtingų filtrų. Prekės ženklo produktus naudoja tokie koncernai kaip „Volkswagen“, „General Motors“, „Ford“, „Land Rover“, „Jaguar“, „Mercedes-Benz“, „Saab“, „Lotus“, „Harley & Davidson“, „Suzuki“ ir garsusis „Aston Martin“. Filtrai su prekės ženklu Filtron naudojami tiek šeimos automobiliams, tiek sportinėms transporto priemonių versijoms. FILTRON filtrai gaminami tose pačiose novatoriškose gamybos linijose, kuriose gaminama dešimtys filtrų modelių, kaip originali įranga įrengiamų „Volkswagen“, „Škoda“, „Peugeot“ ar „Mercedes-Benz“ automobiliuose (visą sąrašą sudaro daugiau nei 20 prekės ženklų). FILTRON bendradarbiauja su didžiausiomis automobilių kompanijomis, kurioms projektuoja ir gamina filtrus, įrengiamus visiškai naujuose automobiliuose, todėl naudojamos technologijos ir gamybos procesai turi atitikti nepaprastai išsamius ir griežtus reikalavimus.

FILTRON filtrų fabrikuose pagaminama daugiau nei 90 mln. filtrų per metus. Tokio didelio masto produkcijos aukštos kokybės išlaikymas pasiekiamas dėl automatizuotų ir technologiškai pažangių gamybos linijų ir aukščiausios kokybės medžiagų.  Visuose FILTRON fabrikuose gaminamuose FILTRON filtruose, kaip ir originaliuose filtruose, naudojamos specializuotų Vokietijos, JAV, Pietų Korėjos, Italijos ir Suomijos gamintojų tiekiamos filtravimo terpės. Visos medžiagos, pusgaminiai bei paruošti filtrai kruopščiai tikrinami laboratorijoje, naudojant specializuotas matavimo priemones. 

Filtron gamina oro, tepalo, kuro, salono ir kai kuriuos kitus filtrus. Daugiau su gamintojo asortimentu galite susipažinti Filtron svetainėje: Filtron svetainė ir interneto katalogas

Mūsų e-parduotuvėje rasite labai didelį FILTRON filtrų asortimentą įvairiems automobiliams ypač geromis kainomis. Ieškokite filtrų pagal savo automobilį mūsų Automobilių dalių kataloge skyriuje "Filtrai". Spauskite ant paveikslėlio:

filtron gamybos filtrai