ate logo

ATE stabdžių dalys

ATE - pasaulinis prekės ženklas

1906 metais Vokietijos verslininkas Alfred Teves įkūrė bendrovę, kuri tiekė komponentus naujai automobilių industrijai. 1911 metais bendrovė jau buvo tapusi nuolatiniu Wanderer ir Hansa iš Auto Union, kurie buvo vieni iš Audi pirmtakų, tiekėju. 1920 metais įmonė pasikeitė pavadinimą į ATE ir pradėjo specializuotis stabdžių sistemų gamyboje. ATE buvo pirmasis Europos hidraulinių stabdžių sistemų gamintojas, kurio įrangą 1926 metais panaudojo kaip standartą keleiviniam automobiliui (Adler Standard 6). ATE vėliau įsitraukė į lenktynių sportą, o stabdymo sistemos buvo montuojamos į lenktyninius automobilius. 

ATE tiekia stabdžių dalis žinomiems automobilių gamintojams.

Nuo 1998 metų ATE priklauso įmonei Continental AG. ATE veikia kaip originalios įrangos gamintojas beveik visiems puikiai žinomiems Vokietijos automobilių gamintojams, tokiems kaip VW grupė ir jos prekės ženklams Audi, SEAT, Skoda ir Porsche. Įmonė taip pat tiekia ATE stabdžių sistemas visiems pagrindiniams automobilių gamintojams visame pasaulyje (stabdžių diskus ir būgnus), taip pat gamina hidraulines sankabos sistemas (pagrindinius ir pagalbinius cilindrus). Papildomai kuria hidraulines žarnas (stabdžių žarneles), taip pat dalis rankiniams stabdžiams, sankabos trosus ir ratų sukimosi jutiklius ABS stabdžių sistemoms.

Kaip stabdžių sistemų specialistas, ATE daugiau kaip 100 metų kelia kokybės, inovacijų ir sistemos supratimo standartą. ATE patirtis tiriant, gaminant ir pristatant gaminius padarė įmonę pasaulyje pirmaujančių automobilių tiekėjų OEM. Dėl tos pačios kompetencijos ATE autodalys yra mėgstamos ir antrinėje rinkoje.

Ieškokite originalių ATE stabdžių kaladėlių, stabdžių diskų ir kitų ATE stabdžių dalių pagal savo automobilį mūsų automobilių dalių kataloge. Spauskite ant paveikslėlio:

ate stabdžių dalys