mann-filter logo

MANN filtrai: alyvos, kuro, oro ir salono

Prekės ženklas MANN-FILTER priklauso tarptautinei grupei MANN+HUMMEL – stambiausiam filtravimo srities produkcijos gamintojui. MANN + HUMMEL įmonė yra pagrindinė originalių filtrų tiekėja didžiausioms automobilių pramonės įmonėms. MANN + HUMMEL yra pasaulinis filtravimo technologijos lyderis. Kompanija tiekia komponentus žinomiausiems automobilių gamintojams ir pasaulinėje autodalių rinkoje užima labai aukštas pozicijas.

MANN-FILTER istorija

1938 m. Adolfas Mannas ir dr. Erichas Hummelas buvo tekstilės įmonės „Bleyle“ savininkai Liudvigsburge. Pirmieji produktai buvo audiniai oro filtrai, pagaminti Ludwigsburge. Netrukus Štutgarto stūmoklių gamintojas „Mahle“ pasiūlė įmonei gaminti variklio filtrus - pasiūlymas, kuris buvo priimtas ir kuris padėjo pagrindus įmonei „MANN + HUMMEL“. Įmonė buvo įkurta 1941 m. kaip šeimos įmonė ir tokia išliko iki šiol. Nuo to laiko pradėti gaminti originalūs įvairios paskirties automobilių filtrai. Prekės ženklas MANN-FILTER įgijo geriausio savo srities gamintojo statusą, o gamyba smarkiai išsiplėtė. Visa tolimesnė įmonės istorija yra susijusi su naujų gamyklų atidarymu ir kompanijų įsigijimu visame pasaulyje.

Šiandien kompanija MANN+HUMMEL turi firmines atstovybes ir nuosavus gamybos pajėgumus Europos, Azijos, Pietų Afrikos šalyse, taip pat JAV, Australijoje ir t.t. Prekės ženklo pavadinimas yra susijęs su įvairiais inovaciniais išradimais savo sferoje. Filtrų kokybę patvirtina teigiami vartotojų atsiliepimai.

MANN-FILTER filtrų asortimentą sudaro daugiau nei 4600 filtrų tipų, padengiančių daugiau nei 98% Europos lengvujų bei krovininių automobilių parko. Pasauliniu mastu MANN-FILTER asortimentą iš viso sudaro 6200 skirtingi filtrų tipai ir daugiau nei 225000 skirtingų modifikacijų, skirtų įvairiems automobilių modeliams. Aukšta MANN-FILTER kokybė – tai daugiau nei 1000 tyrimų padalinio darbuotojų pastangų rezultatas. 2015 metais Vokietijos patentų bei prekinių ženklų registravimo agentūra paskelbė, kad MANN+HUMMEL pateko tarp 50 daugiausiai patentų paraiškų pateikusių kompanijų – tai buvo pasiekta jau penktą kartą iš eilės. MANN+HUMMEL šiuo metu yra turi daugiau nei 3000 patentų paraiškų, taip pat panašų skaičių jau užregistruotų patentų bei dizainų.

MANN-FILTER interneto katalogas

MANN+HUMMEL Group reprezentacinis filmukas youtube

MANN-FILTER gaminami produktai

MANN-FILTER oro filtrai. 

mann oro filtrai, mann-filter oro filtrai

Norint pasiekti optimalų našumą, vidaus degimo varikliams reikalingas švarus įsiurbiamas oras. Jei ore esančių teršalų, tokių kaip suodžiai ar dulkės, patenka į degimo kamerą, ant cilindrų galvučių paviršiaus gali atsirasti pažeidimų, dėl kurių variklis gali per anksti nusidėvėti. Taip pat gali smarkiai pablogėti elektroninių dalių, tokių kaip oro masės matuoklis ar oro slėgio daviklis, esančių tarp siurbimo ir degimo kameros, funkcija ir ilgaamžiškumas. 

MANN-FILTER oro filtrai  puikiai atlieka savo funkcijas, jie yra kelio  galas visoms purvo dalelėms. Nesvarbu, ar tai dulkės, žiedadulkės, smėlis, suodžiai ar net vandens lašeliai - dėl aukščiausio nešvarumų atskyrimo ir aukšto mechaninio stabilumo MANN-FILTER oro filtrai filtruoja net mažiausias daleles iš įsiurbiamo oro. Tai įgalina optimalią degalų ir oro santykio sudėtį ir užtikrina pastovų variklio darbą.

Norint užtikrinti našumą, oro filtrai turi būti reguliariai tikrinami, nes užsikimšęs filtras apsunkins oro tiekimą varikliui. Galima to pasekmė: degalai gali būti nevisiškai sudeginami, o išmetami per išmetimo sistemą. Tai yra dar vienas MANN-FILTER oro filtrų bruožas: didelis dulkių sulaikymo pajėgumas užtikrina patikimumą per visą techninės priežiūros intervalą.

MANN-FILTER alyvos filtrai

mann tepalo filtrai

Alyvos apytakos ratas variklyje yra labai svarbus, nes tik švari variklio alyva gali nuolat užtikrinti pastovų variklio darbą. Jei cirkuliuojančioje alyvoje visam laikui nėra pašalintos priemaišos ir degimo likučiai, apsauga nuo nusidėvėjimo nebeužtikrinama. Blogiausiu atveju tai gali sugadinti net variklį. Jei norite užtikrinti kokybę pasirinkdami alyvos filtrą, pasirinkite MANN-FILTER. Jie yra sukurti šiuolaikiškoms aukštos kokybės alyvoms ir gali atlaikyti net pačius reikliausius techninius iššūkius. Kadangi alyvos filtrų pritaikymo sritys ir jiems keliami reikalavimai skiriasi, MANN-FILTER alyvos filtrai yra skirtingų dizainų.

MANN-FILTER kuro filtrai

mann kuro filtrai, mann-filter kuro filtrai

Šiuolaikiškos aukštos kokybės, preciziškos kuro  įpurškimo sistemos kelia aukštus reikalavimus kuro kokybei ir grynumui. MANN-FILTER degalų filtrai  užtikrina, kad purvo dalelės ir bet koks vanduo nepakenktų varikliui.

MANN-FILTER kuro filtrai taip pat pritaikyti atsižvelgiant į didelius jautrių įpurškimo mazgų reikalavimus, taip pat į specifines alternatyvių degalų, pavyzdžiui, biodyzelino, savybes. Naudojant ypač smulkias filtrų laikmenas, degalai patikimai išvalomi nuo nepageidaujamų purvo dalelių. MANN filtrai apsaugo įpurškimo sistemas nuo susidėvėjimo ir korozijos ir taip padeda išlaikyti sklandų viso variklio veikimą.

MANN-FILTER salono filtrai

Kad transporto priemonių keleiviai galėtų giliai įkvėpti

mann salono fltrai

Dulkės, žiedadulkės, suodžiai ir kenksmingos dujos, tokios kaip azoto oksidai ar ozonas, vairuotojams gali labai apsunkinti gyvenimą. Astmatikai ypač vertina gerą klimatą automobilio salone. Visi, norintys visada giliai įkvėpti važiuodami automobiliu, pasikliauja „MANN-FILTER“ salono filtrais. Beje, salono filtrą reikia keisti kas 15 000 km arba kartą per metus. MANN-FILTER salono filtrai siūlo beveik 100% apsaugą nuo nepageidaujamų dalelių, o kombinuotas filtras net ir nuo kenksmingų dujų. Tai užtikrina patogią atmosferą automobilio salone, kas yra ypač naudinga alergiškiems žmonėms, astmatikams ir vaikams. MANN-FILTER salono filtrai taip pat yra veiksminga oro kondicionavimo sistemų apsauga. 

Įprastiniai salono filtrai, dažnai vadinami žiedadulkių filtrais, neleidžia dalelėms, pvz., dulkėms, žiedadulkėms, dyzelino suodžiams arba kvapams, patekti į automobilį per vėdinimo sistemą. Dėl alerginės slogos, alergijų, astmos kenčiantys žmonės, vaikai ir daug keliaujantys vairuotojai gali kvėpuoti laisvai, būdami automobilyje, kuriame yra MANN­-FILTER FreciousPlus salono filtras. Naujausios atmainos salono filtrai suriša beveik visus alergenus ir neleidžia keleivių salono filtre daugintis bakterijoms ir pelėsiui.

Rinkitės aukščiausios kokybės, originalius MANN filtrus mūsų e-parduotuvėje.

Filtrų ieškokite mūsų Autodalių kataloge pagal savo automobilį skyriuje "Filtrai". Spauskite ant paveikslėlio:

mann filtrai