monroe amortizatoriai

MONROE amortizatoriai

Monroe amortizatoriai

Monroe istorija. „Monroe® Shocks and Struts“, vienas iš labiausiai gerbiamų prekės ženklų automobilių ir komercinių transporto priemonių pramonėje, 2016 m. Šventė savo 100-metį. Monroe amortizatorius, statramsčius ir kitus gaminius gamina „Tenneco“. 1916 m. Mičigane Monroe įkūrė mechanikas ir verslininkas Augustas F. Meyeris. Verslas, kuris galiausiai tapo Monroe Auto Equipment Company, iš pradžių gamino padangų pompas ankstyvųjų automobilių savininkams. Netrukus prie Meyeris verslo prisidėjo vietinis „Dodge“ automobilių pardavėjas Charlesas S. McIntyre'as. Iki 1926 m. Meyeris ir McIntyre'as atkreipė dėmesį į didesnę galimybę - didesnio vairuotojo patogumo ir kontrolės poreikį. Tais metais vėliau jie pristatė pirmąjį „Monroe“ „Shock Eliminator“, kuris netrukus pakeitė sunkias spyruokles daugelyje keleivinių transporto priemonių. „Monroe Auto Equipment“ išplito į Europą 1964 m., Japoniją, Australiją ir Meksiką 1972 m .; Pietų Ameriką 1974 m.

Monroe - OE tiekėjas. OE gamintojai prašo, kad jų tiekėjai būtų pasirengę tiekti produktus bet kurioje pasaulio vietoje. Monroe, kaip pagrindinis OE tiekėjas, turi puikias galimybes tai padaryti. Monroe sukūrė integruotus, elektroniškai susietus pasaulinius inžinerijos ir gamybos įrenginius. Produktų patikimumui, ištvermei ir našumui užtikrinti naudoja pažangias technologijas. Monroe inžinerinės galimybės yra moderni kompiuterizuota projektavimo įranga ir bandymo priemonės. Šie pilnų paslaugų inžinerijos ir plėtros centrai apima penkis žemynus ir leidžia „Monroe“ greičiau į rinką pateikti naujus produktus ir naujausias technologijas. Turėdamas 14 pažangių inžinerijos centrų tinklą penkiuose žemynuose, „Tenneco“ yra pirmaujantis originalios įrangos rinkos tiekėjas. „Tenneco“ tenkina klientų, įskaitant „Volkswagen“, „General Motors“, „Ford“, „Toyota“, „Chrysler“, „Daimler“, BMW, „PSA Peugeot Citroen“, „Nissan“ ir „Shanghai Automotive“ (SAIC)  poreikius - ekspertiškai suderindamas bet kurios transporto priemonės važiavimą pagal griežčiausias specifikacijas.

Monroe amortizatorių linijos:

  • Originalūs Monroe amortizatoriai. Jie yra nebrangūs ir tinka daugeliui automobilių.

  • Refleksiniai Monroe amortizatoriai. Turi didelio jautrumo „Twin Disc“ technologijos stūmoklinius vožtuvus, kurie reaguoja net į menkiausius automobilio kėbulo pasisukimus. Jie leidžia automobiliui judėti lengviau bei sumažina pasisukimą automobiliui manevruojant.

  • „Monroe Oespectrum“ amortizatoriai. Juose sumontuoti greitaeigio smūginio valdymo vožtuvai. Jie pasižymi strypų judėjimu ir minimalaus triukšmo lygiu.

  • „Van Magnum“ Monroe amortizatoriai. Skirti lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. Turi dėvėjimui atsparų strypą ir didelį skersmenį. Jie efektyviai veikia net tada, kai automobilis yra maksimaliai pakrautas.

  • „Adventure“Monroe amortizatoriai. Skirtos visureigiams automobiliams. Puikiai veikia sunkiomis eksploatavimo sąlygomis. 

  • „Intelligent Suspension“ Monroe amortizatoriai. Dėka firminės „DRiV“ sistemos naudojimo, automobilio kėbulo stabilumas palaikomas net avarinio stabdymo metu.

  • „RoadMatic“ Monroe amortizatoriai. Jie gaminami senesniems negu 12 metų automobiliams ir pasižymi žema kaina. 

Apie amortizatorių tipus ir jų veikimo principą plačiau galite paskaityti kitame mūsų straipsnyje: AMORTIZATORIAI

Rinkitės kokybiškus MONROE amortizatorius pagal savo automobilį ir įsigykite juos gera kaina mūsų autodalių kataloge. Spauskite ant paveikslėlio:

monroe amortizatoriai