KYB amortizatoriai

KYB yra vienas iš didžiausių pasaulyje OE amortizatorių gamintojų, nes 1 iš 4 pasaulyje pagamintų automobilių išvažiuoja iš gamyklos su KYB amortizatoriais

KYB atsarginių dalių rinkai skirti amortizatoriai yra gaminami tose pačiose gamyklose ir naudojant tas pačias technologijas kaip ir originali įranga

kyb amortizatoriai

Jau beveik šimtą metų KYB atlieka tyrimo ir plėtros darbus bei diegia naujoviškas hidraulines technologijas aviacijos, geležinkelio, laivybos ir automobilių pramonėse. Bendras KYB Corporation koncerno, kuriame dirba daugiau kaip 15000 darbuotojų, pelnas viršija 3.8 milijardo JAV dolerių, iš kurių 60 % yra pelnas, gautas iš amortizatorių automobiliams pardavimų.

nauji kyb amortizatoriai

Per metus 15 KYB gamyklų Azijoje, Europoje bei Šiaurės ir Pietų Amerikoje pagamina virš 75 milijonų amortizatorių. KYB koncernui priklauso didžiausia pasaulyje amortizatorių gamykla, kurios našumas viršija 50 mln. amortizatorių vienetų. Aukšto automatizacijos lygio dėka galima pakeisti gaminamo amortizatoriaus tipą per 15 sekundžių.

kyb amortizatoriai ultra

KYB Corporation yra įregistruota Tokijo vertybinių popierių biržoje ir savo gaminius eksportuoja į daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. KYB yra Japonijos pirmaujantis hidraulikos gamintojas ir vienas didžiausių originalios įrangos (OE) amortizatorių automobilių pramonei tiekėjas. Kiekvieną savaitę pagamina daugiau kaip milijoną KYB amortizatorių korporacijos gamyklose visame pasaulyje, įskaitant Japonijos Gifu gamyklą – didžiausią amortizatorių gamyklą pasaulyje.

kyb amortizatoriai internetu

KYB taip pat turi 3 amortizatorių gamyklas Europoje, kuriose amortizatoriai gaminami atsarginių dalių rinkai ir automobilių pramonei, ir moderniausią sraigtinių spyruoklių gamyklą. Daugiau kaip 4,5 milijonai KYB produktų sandėliuojami ir platinami per 10 filialų visoje Europoje, užtikrinant aukščiausią produktų, klientų aptarnavimo ir techninės pagalbos kokybę. KYB svetainė.

kyb amortizatoriai excel

KYB amortizatorių ir kitų dalių asortimentas. 

1.  Amortizatoriai - KYB K’lassic. Dvivamzdžiai tepaliniai ar dujiniai amortizatoriai, kolonos ir kolonų įdėklai. KYB K’lassic amortizatoriai tai ekonomiškas ir saugus keitimo variantas tiems klientams, kurie nori restauruoti savo seno automobilio pakabą už nedidelę kainą.

2. Amortizatoriai – KYB Premium. Tepaliniai amortizatoriai, tepalinės kolonos ir tepaliniai kolonų įdėklai visoms automobilių markėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. Premium amortizatoriai yra skirti kompensuoti kitų pakabos sistemos dalių susidėvėjimą. Tai užtikrins padidintą važiavimo komfortą ir saugumą. Kadangi amortizatoriai montuojami gamyklose taikant itin tikslią technologiją, užtikrinamas geresnis valdomumas ir komfortas.

3. Amortizatoriai – KYB Excel-G. Dujiniai dvivamzdžiai amortizatoriai, tepalinės kolonos ir tepaliniai kolonų įdėklai visoms automobilių markėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. Excel-G serijos amortizatoriuose naudojami KYB užpatentuoti vožtuvai ir suslėgtas azotas pagerina važiavimo komfortą ir žymiai sumažina oro burbuliukų susidarymą (aeracija), kas būdinga kitiems amortizatoriams.

4. Amortizatoriai – KYB Gas-A-Just. Dujiniai aukšto slėgio vienvamzdžiai amortizatoriai visoms automobilių markėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. Padidina automobilių su dvivamzdžiais amortizatoriais našumą, arba atstato automobilių su vienvamzdžiais amortizatoriais pirminį našumą. Vienavamzdžiai amortizatoriai yra lankstesni ir automatiškai prisitaiko prie kelio sąlygų, užtikrindami geresnį padangos sukibimą su kelio danga ir papildomą kontrolę, naudojant aukšto slėgio dujų tiekimą.

5. Amortizatoriai – KYB Ultra SR. Dujiniai aukšto slėgio vienvamzdžiai ir dvivamzdžiai amortizatoriai visoms automobilių markėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. 

6. Amortizatoriai – KYB AGX. Reguliuojami dvivamzdžiai dujiniai amortizatoriai, dujinės kolonos ir dujiniai kolonų įdėklai. KYB AGX reguliuojami dujiniai amortizatoriai leidžia reguliuoti slopinimo jėgą, atsižvelgiant į vairavimo sąlygas, naudojant keturšakį ar aštuoniašakį vožtuvą. Našumas iki 125% didesnis už originalią specifikaciją.

7. Pakabos spyruoklės. Spyruoklių funkcijos: išlaiko transporto priemonės masę ir sumažina kelio veiksnių poveikį, prailgina amortizatorių ir kitų važiuoklės dalių veikimo laiką (padangų). Spyruoklės ir amortizatoriai pakabos sistemoje užtikrina transporto priemonės sąveiką su kelio dangos paviršiumi.

8. Apsaugų komplektai. Apsauginiai komplektai prailgina amortizatoriaus tarnavimo laiką, nes saugo stūmoklio ir vožtuvo paviršius nuo pažeidimų, kuriuos sukelia išorės veiksniai.

9. Montavimo komplektai: atraminiai guoliai ir kitos dalys.

Plačiau su KYB amortizatorių asortimentu galite susipažinti gamintojo svetainėje.

Filmukas youtube: Kaip pasirinkti tinkamus amortizatorius

KYB amortizatorių internetinis katalogas

Apie amortizatorių tipus ir jų veikimo principą plačiau galite paskaityti kitame mūsų straipsnyje: AMORTIZATORIAI

Susirasti pagal savo automobilį ir įsigyti aukščiausios kokybės KYB amortizatorius internetu galite mūsų e-parduotuvės "AUTOMOBILIŲ DALIŲ KATALOGE". Spauskite ant paveikslėlio.

kyb amortizatoriai internetu