SACHS autodalys

SACHS autodalys

Kompanija SACHS yra koncerno ZF dalis, kuris yra vienas iš Vokietijos ir pasaulio automobilių industrijos lyderių. ZF koncernas yra pasaulinis lyderis važiuoklės ir pakabos technologijų bei aktyvaus ir pasyvaus automobilių saugumo srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 137000 darbuotojų 40-tyje pasaulio šalių. 2016 m. ZF koncernas pasiekė 35,2 mlrd. EUR apyvartą. Apie 6 proc. pardavimų sumos ZF investuoja į tyrimus, užtikrindama nenutrūkstamą inovatyvių technologijų diegimą. ZF yra vienas didžiausių automobilių dalių tiekėjų automobilių pramonei visame pasaulyje, o po TRW kompanijos įsigijimo 2015 m., tavo antru pagal dydį koncernu pasaulyje šioje srityje. ZF prekių ženklai yra: SACHSLemforderTRW.

SACHS istorija. SACHS prekės ženklo istorija prasideda 1894 m., Kai įrankių gamintojas Ernstas Sachsas pateikė savo pirmąją dviračių ratų stebulės patento paraišką. Po metų jis kartu su prekybininku ir finansininku Karlu Fichteliu įkūrė „Schweinfurter Präzisionskugellager-Werke Fichtel & Sachs“ (tikslių rutulinių guolių gamybos įmonė). Tuomet, kaip ir šiandien, nusistovėjusi filosofija buvo užsitikrinti aiškų technologinį pranašumą prieš konkurentus tiek produktų kokybės, tiek inovacijų, tiek klientų aptarnavimo prasme.

OE kokybė. SACHS – tai aukščiausios kokybės autodalys, pagamintos Vokietijoje. SACHS gamina atsargines detales beveik visų markių europietiškiems ir azijietiškiems automobiliams. 

Nepriklausoma ekspertizė ir inovatyvios technologijos užtikrina, kad SACHS automobilių dalys yra ypatingai patikimos, saugios ir ilgai tarnaujančios. SACHS produktai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir atspindi šiuolaikinius pasiekimus, kurie reiškia aukštą našumą ir patikimumą. Štai kodėl daugybė žinomų automobilių gamintojų aprūpina savo transporto priemones SACHS automobilių dalimis. Kiekvienais metais daugiau nei 10 milijonų naujų transporto priemonių nuvažiuoja nuo gamybos linijos su SACHS amortizatoriais. Be amortizatorių, SACHS originalios įrangos gamintojams ir atsarginių dalių rinkai tiekia aukštos kokybės sankabas. 

SACHS automobilių dalių interneto katalogas

SACHS autodalių asortimentas.

1. SACHS amortizatoriai. 

Aukščiausios kokybės SACHS automobilių amortizatoriai yra viena iš priežasčių, kodėl daugybė žinomų automobilių gamintojų juos standartiškai montuoja naujose transporto priemonėse. Lygiai taip pat SACHS savo OE patirtį taiko atsarginių dalių gamyboje, todėl jos amortizatoriai antrinėje rinkoje visada yra moderniausi ir patikimiausi. Nesvarbu, kokie iššūkiai yra kelyje, SACHS amortizatorių teikiamos važiuoklės savybės ir dinamika užtikrina nepriekaištingą sukibimą su kelio danga ir posūkius. Daugiau informacijos apie SACHS amortizatorius rasite gamintojo svetainėje: SACHS amortizatoriai.

sachs amortizatoriai

Apie amortizatorių tipus ir jų veikimo principą plačiau galite paskaityti kitame mūsų straipsnyje: AMORTIZATORIAI

2. SACHS sankabos. 

Originalios kokybės SACHS sankabos, sankabos komplektai ir atskiros automobilių sankabos dalys ( sankabos diskai, diskatoriai, smagračiai, išmynimo guoliai, sankabos cilindrai ) užtikrina didelį važiavimo patogumą ir yra ypač patikimi. SACHS lengvųjų automobilių sankabos taip pat vertinamos dėl ilgo jų tarnavimo laiko.

sachs sankabos

Rinkitės aukščiausios kokybės SACHS amortizatorius, sankabos komplektus ir kitas SACHS dalis pagal savo automobilį mūsų Autodalių kataloge.