LUK autodalys

LUK autodalys

Schaeffler grupė. Prekės ženklas LUK priklauso Schaeffler grupei. Schaeffler prekių ženklai yra: LUK, INA, FAG, Ruville. „Schaeffler Group“ yra pasaulinis automobilių ir pramonės tiekėjas. Schaeffler grupė daro lemiamą indėlį į mobilumą, naudodama didelio tikslumo komponentus ir sistemas varikliuose, transmisijose ir važiuoklėje. Nuo pat pradžių Schaeffler kompanijai buvo būdingos novatoriškos naujovės ir orientacija į klientus pasaulyje.  Schaeffler grupė yra pasaulinis detalių tiekėjas automobilių pramonei. Aukščiausia kokybė, išskirtinės technologijos ir technologijų naujovių taikymas yra įmonės sėkmės pagrindas. Bendrovėje dirba daugiau nei 90’000 darbuotojų daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. 2017 m. kompanijos apyvarta sudarė 14 mlrd.EUR. Schaeffler produktai gaminami 74 gamyklose visame pasaulyje.

Schaeffler istorija. Įmonių grupės kertinį akmenį padėjo broliai daktarai Wilhelmas Schaeffleris ir Dr.-Ing. Eh Georg Schaeffler 1946 m. įkūrę akcinę bendrovę. Bendrovės kilimas prasidėjo, kai dr. Georgas Schaeffleris 1949 m. išrado adatinį guolį, o netrukus po to INA pagamino didelius kiekius  adatinių ritininių guolių, skirtų Vokietijos automobilių pramonei. 1965 m. Broliai Schaeffleriai Bühle, Vokietijoje, įkūrė LUK „Lamellen- und Kupplungsbau GmbH“. Bendrovė tapo rinkos lydere  su savo pirmuoju inovatyviu produktu - spyruokline sankaba. Šiandien LUK - vienas didžiausių sankabų gamintojų pasaulyje. 1999 m. LUK tapo „Schaeffler“ dalimi. FAG prekės ženklas yra neatsiejamai susijęs su riedėjimo guolių pramone. FAG yra įregistruotas prekės ženklas nuo 1905 m. ir 2001 m. jį perėmus Schaeffler, kartu su INA ir LUK yra pagrindinis Schaeffler grupės elementas. 

Kompanija LUK – vienas iš pirmaujančių automobilių transmisijos komponentų gamintojų. Dėl didelių gamybos pajėgumų, nenutrūkstamų tyrimų ir gebėjimo inovacijas paversti aukštos kokybės produkcija, LUK sankabos komplektai yra naudojami surenkant daugelį Jaguar, Nissan, Fiat, Ford, Honda, Volvo ir BMW modelių. Kompanija LUK specializuojasi transmisijos sistemų ir elementų gamyba sunkvežimiams, lengviesiems automobiliams, traktoriams ir autobusams. Produkcijos gamybos apimtys sparčiai didėja, siekdamos rekordinius skaičius: daugiau kaip 10 milijonų sankabų lengviesiems automobiliams  ir 1,5 milijonų smagračių išleidžiama kasmet. LUK turi atstovybes JAV ir pagrindinėse Europos šalyse. Su novatoriškais LUK prekės ženklo produktais kompanija siūlo viską, ko reikia vairavimo patogumui pagerinti. Komponentai, suderinti dirbti kartu, užtikrina tylų transmisijos veikimą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Tai apima sankabas ir dvigubas sankabas, visas hidraulines paleidimo sistemas, dvigubos masės smagratį ir transmisijos bei diferencialų taisymo sprendimus.

Schaeffler internetinis katalogas

LUK produkcijos asortimentas

- sankabos diskai su diafragmine spyruokle, išsaugančia ryšį tarp variklio ir pavarų dėžės, kas leidžia išsaugoti maksimalų automobilio valdymą avarinio stabdymo arba staigaus pavarų perjungimo atveju;

- sankabos komplektai; filmukas youtube: LUK sankabos komplektas

- vairo stiprintuvo ir vakuuminiai siurbliai, pasižymintys žema kaina ir geromis eksploatacinėmis charakteristikomis;

- smagračiai, padedantys padidinti pavarų dėžės inerciją, nedarydami įtakos perjungiamoms masėms, dėl ko gamintojui pavyksta izoliuoti variklio svyravimus;

- sankabos išjungimo sistemos, pasižyminčios itin tiksliu funkcionavimu;

- XSG komponentai mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, užtikrinantys maksimalų dinamiškumą ir kuro ekonomiškumą;

- CVT variatoriai su sukimo momentu iki 380 Nm, optimizuojantys variklio darbą ir kuro sąnaudas;

- demferiai, gerinantys akustines variklio charakteristikas.

Rinkitės aukščiausios kokybės, originalias LUK sankabas ir kitas LUK autodalis mūsų e-parduotuvės autodalių kataloge. Spauskite ant paveikslėlio:

luk sankabos