NTN SNR logo

SNR guoliai automobiliams: rato guoliai, įtempimo guoliai, išminami guoliai ir kitos autodalys

snr rato guoliai

NTN SNR EUROPE yra įvairių guolių, pastovaus greičio jungčių, linijinių modulių, paskirstymo ritinėlių, pakabos dalių ir susijusių mokymų bei paslaugų lyderė pasaulyje. 

NTN SNR EUROPE, NTN korporacijos grupės Europos padalinys, valdo ir plėtoja visą NTN grupės veiklą Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose. NTN grupė, turinti 25000 darbuotojų, 76 vietas ir 97 pardavimo biurus visame pasaulyje, kuria ir gamina aukštos kokybės produktus,  parduodamus su NTN, BCA, BOWER ir SNR prekės ženklais.

NTN-SNR kompanija. 2010 metais susijungus dviem kompanijoms: SNR Roulements (Prancūzija) ir NTN (Japonija),  įkurtas NTN-SNR Group koncernas – viena didžiausių guolių gamybos ir projektavimo kompanijų. NTN-SNR Group gamina ir tiekia guolius pagrindinėms pramonės sritims: automobilių ir aviacijos pramonei taip pat tekstilės, plieno, popieriaus, žemės ūkio ir kitoms pramonės šakoms.

Bendrovė SNR nuo 1916 m. gamina ir parduoda guolius, daugiausia skirtus automobilių pramonei: stebulės guoliai, rato guoliai, galinio rato guoliai, priekinio rato guoliai, stebulės, skriemuliai, alkūninio veleno skriemuliai, remontiniai komplektai, variklio guoliai, paskirstymo diržo guoliai, įtempimo guoliai, generatoriaus guoliai, generatoriaus diržo guoliai, atraminiai guoliai, sankabos išmynimo guoliai.

snr rato guolis

SNR gamina beveik 1300 ratų guolių komplektų skirtų 60 automobilių markių. Į rato guolio komplektą įeina visi komponentai, reikalingi greitam ir kokybiškam sumontavimui: jie gali skirtis atsižvelgiant į montuojamą transporto priemonę, gamintojo dizainą, patį guolį ir montavimui reikalingus komponentus (veržles, poveržles, riebokšlius, tarpiklius ir kt.). NTN-SNR yra visų ratų guolių technologijų ir techninių pokyčių ekspertas. Daugiau apie SNR ratų guolius galite paskaityti gamintojo lankstinuke: SNR ratų guolių komplektai

2. Stabdžių diskai su integruotais NTN-SNR guoliais

Stabdžių diskai NTN-SNR su integruotais ratų guoliais yra originalios prekės, identiškos originaliai įrangai ir atitinka gamintojų specifikacijas bei išbandyti tyrimų ir plėtros centruose. Diskai buvo sukurti kartu su originalios įrangos partneriais, vykdant OE patvirtinimo procesą.

NTN-SNR pakabos asortimentas yra vienas išsamiausių rinkoje, kuriame yra daugiau nei 400 produktų: „MacPherson“ pakabos komplektai, atraminiai guoliai, pakabos svirties rinkiniai ir galinės pakabos komplektai. Kokybiška pakabos sistema užtikrina, kad ratai nepertraukiamai kontaktuotų su kelio danga. Susidėvėjusi pakaba gali nulemti 15% didesnį stabdymo kelią. Tuo pačiu metu, kai keičiate amortizatorius, pasinaudokite proga pakeisti visus pakabos komponentus. Tai nereikalauja papildomo laiko surinkimo metu, tačiau garantuoja didesnį saugumo lygį ir sklandesnį važiavimą.

snr pusašiai

SNR gamina paruoštus naudoti kardaninius velenus (pusašius). Kardaninis velenas arba pusašis yra jungtis tarp pavarų dėžės ir transporto priemonės ratų. Kardaninio veleno greitis abiejuose galuose turi būti vienodas, nepriklausomai nuo padėties ar kampo, kurį lemia pakabos judėjimas.

Kardaninis velenas arba pusašis būna sudarytas iš 3 sekcijų:

  • fiksuota pastovaus greičio jungtis ("granata") rato pusėje

  • slenkanti pastovaus greičio jungtis pavarų dėžės pusėje

  • tarp jų būna velenas arba jungiamasis vamzdis

NTN-SNR pusašiai yra paruošti montavimui. Kartu su guminiais purvasaugiais (pusašio gumomis), apkabomis ir veržlėmis jie yra sutepami ir iš anksto surenkami SNR gamyklose. Tai reiškia, kad gausite kokybišką produktą, kurį iš karto galėsite montuoti į automobilį. SNR taip pat gamina ir parduoda pilnai sukomplektuotus pusašių granatų komplektus. 

snr paskirstymo diržo komplektai

SNR gamina daugiau nei 600 aukštos kokybės paskirstymo diržų komplektų ir paskirstymo diržų komplektų su vandens pompa. Komplektuose yra visi montavimui reikalingi komponentai, užtikrinantys aukštą priežiūros kokybę. Diržo įtempikliai (įtempimo guoliai) gali pasiekti labai didelius greičius (kelis kartus viršijančius variklio greitį). Jie dirba ekstremaliomis sąlygomis. Todėl juos reikia reguliariai tikrinti ir pakeisti.

6. SNR generatoriaus (juostinio) diržo komplektai, įtempikliai, ritinėliai, generatoriaus skriemuliai

snr itempimo guoliai

Pagalbinis arba generatoriaus diržas suteikia judesį pagalbinės sistemos komponentams: generatoriams, vairo stiprintuvo siurbliams, vandens siurbliams (priklausomai nuo įrengimo), oro kondicionieriaus kompresoriams.

Todėl NTN-SNR pagalbiniai diržai yra sukurti ir optimizuoti atsižvelgiant į ilgį , su nuokrypiais, atitinkančiais tuos, kurie naudojami originalioje įrangoje. Kadangi pagalbinių diržų - griovelių arba trapecijos formos - naudojimo laikas yra ribotas , SNR rekomenduoja: 

  • reguliariai tikrinkite, ar nėra nusidėvėjimo

  • laikykitės pakeitimo laikotarpio, kurį rekomenduoja gamintojas arba NTN-SNR

  • nedelsdami pakeiskite pažeistą diržą

Ieškokite aukščiausios kokybės SNR ratų guolių, paskirstymo diržų komplektų ir kitų SNR autodalių pagal savo automobilį mūsų e-parduotuvės Automobilių dalių kataloge. Spauskite ant bet kurio autodalių paveikslėlio.