INA autodalys, logo

INA autodalys

Schaeffler grupė. INA autodalys – vokiškos kokybės etalonas. Prekės ženklas INA priklauso Schaeffler grupei. Schaeffler prekių ženklai yra: LUK, INA, FAG, Ruville. „Schaeffler Group“ yra pasaulinis automobilių ir pramonės tiekėjas. Schaeffler grupė daro lemiamą indėlį į mobilumą, naudodama didelio tikslumo komponentus ir sistemas varikliuose, transmisijose ir važiuoklėje. Nuo pat pradžių Schaeffler kompanijai buvo būdingos novatoriškos naujovės ir orientacija į klientus pasaulyje.  Schaeffler grupė yra pasaulinis autodalių tiekėjas automobilių pramonei. Aukščiausia kokybė, išskirtinės technologijos ir technologijų naujovių taikymas yra įmonės sėkmės pagrindas. Bendrovėje dirba daugiau nei 90’000 darbuotojų daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. 2017 m. kompanijos apyvarta sudarė 14 mlrd.EUR. Schaeffler produktai gaminami 74 gamyklose visame pasaulyje.

ina autodalys, automobiliu dalys

Schaeffler ir INA istorija. Įmonių grupės kertinį akmenį padėjo broliai daktarai Wilhelmas Schaeffleris ir Dr.-Ing. Eh Georg Schaeffler 1946 m. įkūrę akcinę bendrovę. Bendrovės kilimas prasidėjo, kai dr. Georgas Schaeffleris 1949 m. išrado adatinį guolį, o netrukus po to INA pagamino didelius kiekius  adatinių ritininių guolių, skirtų Vokietijos automobilių pramonei. Kompanijoje INA jau 1969 metais dirbančių mechanikų, konstruktorių ir inžinierių skaičius viršijo 10000. INA ryžtingai didino gamybos mastus – statė gamyklas įvairiuose žemynuose ir didino leidžiamų detalių nomenklatūrą. 1971 metais INA kompanija buvo pripažinta geriausia hidrokompensatorių gamintoja Europoje. 2003 metais kompanijos inžinieriai išrado mažiausia pasaulyje adatinį ritininį guolį, kurio diametras neviršijo 2 mm. INA korporacijos tyrimai padovanojo automobilių savininkams galimybę ženkliai sumažinti sunaudojamo kuro kiekį ir kenksmingų išmetamųjų dujų kiekį. Pasak ekspertų atsiliepimų ir prognozių, įmonė siekia užgožti visas konkurentų kompanijas ir užimti lyderės pozicijas atitinkamame autodalių pramonės segmente. INA kompanija užsiima dujų skirstymo mechanizmo mazgų, diržų, ritininių ir paprastųjų guolių gamyba automobilių pramonei. Komponentai, leidžiami su šiuo prekės ženklu, yra naudojami pavarų dėžėse, varikliuose ir važiuoklėse, surenkant ekonominės ir premium klasės automobilius, taip pat yra tiekiami į antrinę autodalių rinką.

Schaeffler internetinis katalogas

INA autodalių asortimentas: 

- vandens siurbliai. Su puikiai suderintomis medžiagomis ir aukščiausios kokybės komponentais INA vandens siurbliai garantuoja aukštą ilgalaikio patikimumo laipsnį. INA asortimentą iš „Schaeffler“, skirtą automobilių antrinei rinkai, sudaro platus siurblių asortimentas, suderinamas su beveik visais standartiniais Europos ir Azijos transporto priemonių modeliais;

Filmukas youtube apie INA vandens siurblius: Vandens siurbliai iš INA

- ritininiai guoliai, užtikrinantys maksimalų stabilumą eismo metu;

- lenkimo movos, stabilizuojančius pavarų perjungimo procesą;

- skirstymo ir generatoriaus diržo įtempimo guoliai, garantuojantys tolygų, begarsį, dinamišką judėjimą;

- vožtuvų hidrokompensatoriai, optimizuojantys ir suminkštinantys variklio darbą, mažinantys smūgines apkrovas.

Rinkitės originalias INA autodalis, kurios yra vokiškos kokybės etalonas. Spauskite ant paveikslėlio ir pateksite į mūsų e-parduotuvės AUTODALIŲ KATALOGĄ.

ina autodalys