gates logo

GATES variklio diržai ir kitos autodalys

gates variklio diržai, paskirstymo diržai

Šiuo metu kompanija „Gates Rubber Company“ yra pirmaujanti gamintoja, gaminanti pavaros diržus ir specialias žarnas, skirtas automobiliams, pramoninės ir žemos ūkio įrangos hidraulinėms sistemoms.

GATES – tarptautinio lygio kompanija, gerai žinoma pasaulyje dėl savo gaminamos produkcijos patikimumo ir kokybės.

1911 metais kompaniją „Gates Rubber Company“ įkūrė Čarlzas Geitsas (Charles C. Gates), o jau 1917 metais jo brolis Džonas (John Gates) išrado pirmąjį V formos diržą. Būtent nuo to momento prasidėjo spartus kompanijos vystymasis. Nusprendę remtis įvairių gamybos naujovių sekimu ir nuolatiniu savo srities tobulinimu, „Gates Rubber Company“ įmonės įkūrėjai sugebėjo išvesti kompaniją į pasaulinį lygmenį. Dėl tokio požiūrio, GATES prekės ženklas buvo pripažintas tokių gamintojų, kaip General Motors, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan ir dar daugelio kitų. Atsižvelgiant į tai, kad kompanija glaudžiai bendradarbiauja su JAV Naujųjų technologijų ir technikos institutu ir nuolatos tobulina savo gamybą, korporacijos mastas nuolatos auga – šiuo metu kompanija jau turi dvi būstines (Denveryje, JAV ir Erembodegeme, Europoje). Susijungimas su įmone „Tomkins PLC“ išplėtė investicinę programą ir suteikė galimybę leisti tik premium klasės produktus. Šiuo metu GATES kompanija turi daugiau nei 15000 darbuotojų, daugiau nei 120 vietų 30-yje pasaulio šalių.

GATES paskirstymo ir generatoriaus diržai – optimalus kainos ir kokybės santykis

„Gates Rubber Company“ gamybos variklio diržai yra pagaminti iš sintetinio (dirbtinio) kaučiuko – šiuolaikinės medžiagos, užtikrinančios gaminio atsparumą didesnėms temperatūroms ir mechaniniam poveikiui. GATES taip pat parduoda paskirstymo diržo komplektus tiek su vandens siurbliu, tiek ir be jo.

Kompanija savo klientams siūlo V formos diržus. Šiuo metu paklausiausias modelis yra „MICRO-V“, „srautinis“ diržas. Vartotojai įvertino jo žemo profilio konstrukciją, kuri padaro diržą elastingesnį ir patikimesnį darbe, mažina vibracijas ir triukšmo lygį.

Daugiau apie paskirstymo diržus galite apskaityti straipsnyje: Pagrindinio arba paskirstymo diržo komplektai

Dėmesį taip pat verta atkreipti į universalias žarnas kuro sistemoms, kurias sukūrė „Gates Rubber Company“ specialistai. Jos pasižymi tuo, kad jų danga yra atspari įvairių cheminių medžiagų poveikiui. Tai padeda užtikrinti patikimą hidrauliką įvairiose situacijose.

GATES internetinis katalogas  

Ieškokite GATES paskirstymo diržų, jų komplektų, o taip pat ir kitų Gates variklio diržų mūsų e-parduotuvėje pagal savo automobilį skyriuje "Diržinė pavara". Spauskite ant paveikslėlio:

gates paskirstymo diržai, komplektai