swag autodalys

SWAG autodalys

SWAG - prekės ženklas, kuriuo galite pasikliauti. Pasitikėjimo iš anksto niekas nesuteikia. Pasitikėjimą reikia užsitarnauti.  Su aukščiausia kokybe. Su įtikinamu produktų asortimentu. Su nuolatiniu tikslumu. Su patikimu aptarnavimu.

Daugiau nei 60 metų klientai pasitiki SWAG kaip patikimu ir tiksliu antrinės autodalių rinkos specialistu. SWAG yra stiprus prekės ženklas, kuriuo galite pasikliauti. Bet kur ir bet kada.

SWAG yra vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų nepriklausomoje antrinėje automobilių dalių rinkoje. Šis prekės ženklas yra žinomas tarptautiniu mastu tuo, kad tiekia daugiau nei 26 000 transporto priemonių dalių, atitinkančių OE kokybę, apimančią visus Vokietijos ir kitus Europos keleivinius automobilius.

swag autodalys, automobilių dalys

SWAG autodalių gamybos procesai sėkmingai sertifikuoti pagal DIN EN ISO 9001:2000, visos detalės nuolat bandomos pagal griežtus reikalavimus. SWAG autodalių asortimentą sudaro daugiau nei 16.000 pavadinimų atsarginių dalių Europoje ir Azijoje pagamintiems automobiliams. SWAG gamina vairo sistemos, variklio, važiuoklės ir stabdymo sistemų komponentus. 

Tikslumas iki tobulumo. SWAG gamina produktus, kurie atitinka aukščiausius gamybos kokybės, ilgaamžiškumo ir tikslius tvirtinimo reikalavimus. Prieš įtraukiant į gaminių asortimentą naujas SWAG automobilių dalis, atliekami išsamūs preliminarūs mėginių tyrimai moderniai įrengtoje bandymų laboratorijoje, esančioje Bilstein grupės būstinėje Ennepetalyje, Vokietijoje. Gamybos kokybė nustatoma atliekant įvairius bandymus. Elektroninėms dalims tikrinti, be kitų įrankių ir įrangos, naudojamas rentgeno aparatas, kuris tiksliai nustato korpuse esančius gamybos defektus.

SWAG priklauso "Bilsteingroup". Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG“ sujungia gerai žinomus prekių ženklus „Febi“, „SWAG“ ir „Blue Print“ po „Bilstein“ grupės skėčiu.

„Bilstein“ grupės prekės ženklai siūlo daugiau nei 60 000 skirtingų automobilių atsarginių dalių visų tipų transporto priemonėms automobilių ir komercinių transporto priemonių sektoriuje. Tarptautiniu mastu veikianti įmonių grupė tiekia savo gaminius daugiau nei 170 šalių - visada atsižvelgiama į nepriklausomų dirbtuvių reikalavimus.