TRW autodalys

TRW autodalys

Kompanija TRW yra koncerno ZF dalis, kuris yra vienas iš Vokietijos ir pasaulio automobilių industrijos lyderių. ZF koncernas yra pasaulinis lyderis važiuoklės ir pakabos technologijų bei aktyvaus ir pasyvaus automobilių saugumo srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 137000 darbuotojų 40-tyje pasaulio šalių. 2016 m. ZF koncernas pasiekė 35,2 mlrd. EUR apyvartą. Apie 6 proc. pardavimų sumos ZF investuoja į tyrimus, užtikrindama nenutrūkstamą inovatyvių technologijų diegimą. ZF yra vienas didžiausių automobilių dalių tiekėjų automobilių pramonei visame pasaulyje, o po TRW kompanijos įsigijimo 2015 m., tavo antru pagal dydį koncernu pasaulyje šioje srityje. ZF prekių ženklai yra: SACHSLemforderTRW.

Daugiau nei 100 metų TRW kurdama kokybės etalonus, atnešė automobilių dalių rinkai daugybę naujovių ir sukūrė saugumo ir ilgaamžiškumo reputaciją. TRW tiekia originalią įrangą daugiau nei pusei pasaulio transporto priemonių. Prekės ženklas TRW (Thomson-Ramo-Wooldridge) yra žinomas kaip vienas iš didžiausių pasaulinių gamintojų vairo mechanizmo, pakabos ir stabdžių sistemos autodalių. TRW yra pasaulinė lyderė originalios kokybės automobilių dalių rinkoje. TRW stabdymo sistemos, vairo mechanizmo  ir pakabos dalys yra gerai žinomos autodalių rinkoje dėl inžinerijos kokybės ir novatoriško dizaino. Prieš patekdamos į rinką TRW dalys griežtai testuojamos tiek pačiose gamyklose, tiek ir nepriklausomose laboratorijose. TRW turi daugiau nei 60000 darbuotojų 200-tuose gamyklų 26-iose šalyse, tiekia detales 40-čiai pagrindinių automobilių gamintojų daugiau nei 250 modelių. 

Filmas apie TRW kompaniją: TRW tikri originalai

TRW autodalys, automobilių dalys

TRW autodalių asortimentas.

Stabdžių sistemos dalys: stabdžių diskai ir stabdžių kaladėlės konvejeriniam surinkimui;  stabdžių suportai; stabdžių būgnai ir kaladėlės; elektrinio rankinio stabdžio mechanizmai; stabdžių suportų remonto komplektai; stabdžių ir sankabos cilindrai; stabdžių žarnelės.

Pakabos, važiuoklės ir vairo mechanizmo autodalys: variklio pagalvės; atramos traukės; vairo mechanizmai; antgaliai;  stabilizatoriaus traukės; pakabų sailenblokai; pakabos svirtys (šakės); amortizatoriai; vairo kolonėlės; vairo stiprintuvo siurbliai.

Dėl aukštos kokybės, TRW autodalys yra paklausios visuose šalyse. Remiantis statistiniais duomenimis, kas 3-as automobilis Europoje, taip pat kas 2-as Japonijoje, savo konstrukcijoje turi TRW dalių.

TRW autodalys, asortimentas

Ieškokite TRW stabdžių sistemos dalių ir vairo mechanizmo autodalių pagal savo automobilį mūsų Automobilių dalių kataloge.