FAG rato guoliai ir kitos autodalys

FAG rato guoliai, komplektai

FAG rato guoliai ir kitos autodalys – vokiškos kokybės etalonas. Prekės ženklas  FAG priklauso Schaeffler grupei. Schaeffler svetainė

Žiūrėkite reklaminį filmuką youtube apie Schaeffler grupę. Spauskite ant logotipų paveikslėlio:

schaeffler grupės logo

Schaeffler grupė. Schaeffler prekių ženklai yra: LUK, INA, FAG, Ruville. „Schaeffler Group“ yra pasaulinis automobilių ir pramonės tiekėjas. Schaeffler grupė daro lemiamą indėlį į mobilumą, naudodama didelio tikslumo komponentus ir sistemas varikliuose, transmisijose ir važiuoklėje. Nuo pat pradžių Schaeffler kompanijai buvo būdingos novatoriškos naujovės ir orientacija į klientus pasaulyje.  Schaeffler grupė yra pasaulinis autodalių tiekėjas automobilių pramonei. Aukščiausia kokybė, išskirtinės technologijos ir technologijų naujovių taikymas yra įmonės sėkmės pagrindas. Bendrovėje dirba daugiau nei 90’000 darbuotojų daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. 2017 m. kompanijos apyvarta sudarė 14 mlrd.EUR. Schaeffler produktai gaminami 74 gamyklose visame pasaulyje.

FAG rato guolių komplektai

Puikiai paruošti greitam pakeitimui, įrodyta FAG ratų guolių OE kokybė

Šių dienų ratų guoliai yra skirtingos konstrukcijos ir yra kompaktiškų mazgų, kurių nebereikia kruopščiai valyti, naujai sutepti ir vėl sumontuoti. Tokiu būdu rato guolį pakeisti yra daug lengviau ir greičiau. Dėl savo sudėtingos ir novatoriškos konstrukcijos, FAG ratų guolių komplektams net nereikia koreguoti guolių laisvumo, o tai žymiai sumažina įrengimo sąnaudas. Be guolių bloko, kai kurie FAG rato guolių komplektai būna su rato stebule, rato greičio jutikliu ir ABS impulsų generatoriaus žiedu, kuris perduoda rato greitį į PCM. Pastaba - norint užtikrinti, kad pakeitus rato guolį važiuoklės savybės būtų visiškai atnaujintos, patartina pakeisti abu paveiktos ašies ratų guolių elementus tuo pačiu metu. FAG rato guolio komplekte yra visos montuojamos dalys, kurios  užtikrina tinkamą rato guolio pakeitimą. Daugiau informacijos apie FAG rato guolius ir kita FAG autodalis rasite gamintojo svetainėje.

FAG informacija rato guolių tipus: FAG ratų guolių kartos

FAG taip pat gamina aukštos kokybės atraminius guolius, jų komplektus, amortizatorių purvasargius, pakabos dalis ( vairo traukes, antgalius, šarnyrus ), pusašio granatas ir jų komplektus.

Schaeffler internetinis katalogas

Ieškokite aukščiausios kokybės FAG rato guolių ir kitų FAG autodalių mūsų e-parduotuvėje. Spauskite ant paveikslėlio:

FAG rato guoliai