beru logo

BERU autodalys

BERU ®  yra „BorgWarner“ registruotas prekės ženklas. „BERU ®“  prekės ženklas pasižymi didžiule techninių naujovių ir gaminių kūrimo istorija. Šiandien BERU tiekia kokybiškas autodalis žymiausiems pasaulio automobilių gamintojams ir antrinei automobilių dalių rinkai. Beveik visi automobilių, komercinių transporto priemonių ir variklių OE gamintojai yra „BorgWarner“ klientai. Pagrindinės BERU ® pakaitinimo žvakių ir uždegimo ričių gamybos patalpos yra Liudvigsburge, Vokietijoje. Būdama visame pasaulyje žinoma automobilių elektronikos eksperte, kompanija gamina originalius komponentus uždegimo ir aušinimo sistemoms, taip pat daug autodalių šalto variklio paleidimo technologijose. Atsiliepimai apie BERU autodalis patvirtina jų aukštą funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir patvarumą, esant net itin nepalankioms eksploatavimo sąlygoms.

BERU kompanijos istorija

Įmonė BERU buvo įkurta 1912 metais. Tai padarė tuo metu mažai žinomas A. Ruprechtas (Albert Ruprecht), kuris pritaikė visiškai naują požiūrį į uždegimo žvakės gamybą. Ji pasižymėjo pagerinta hidroizoliacija, optimaliu mišinio sudegimu su minimaliai leidžiama emisija. Didelis tikslumas, eksploatavimo patikimumas ir patvarumas užtikrino „Ruprechto žvakėms“ didžiulę paklausą, dėl ko kompanija BERU ryžtingai plėtė savo gamybą ir jau greitai buvo priskirta prie pirmaujančių originalių premium klasės komponentų gamintojų. Dabar BERU klientai yra Audi, Mercedes-Benz, Ford, Land Rover, Mitsubishi, Volvo, BMW ir kitos automobilių kompanijos.

BERU autodalių asortimentas

BERU pakaitinimo žvakės

Pirma BERU ® kaitinimo žvakė buvo sukurta 1929 m. Ir nuo to laiko BERU rinkoje pristatė daugybę patentuotų naujovių: nuo aukštųjų technologijų plieno pakaitinimo žvakių ir komercinių bei pramoninių programų kaitinimo žvakių, iki naujausių pavyzdžių, naujoviško slėgio jutiklio kaitinimo žvakių (PSG) ir karščiui atsparių keraminių kaitinimo žvakių (CGP). Šiandien plačiame BERU ®  pakaitinimo žvakių, skirtų dyzeliniams varikliams, asortimente yra 8 rūšių kaitinimo žvakės, kurių kiekviena turi specialias savybes ir vokišką technologiją, kuri garantuoja idealų variklio startą. Filmukas youtube apie BERU pakaitimo žvakes: Pressure Sensors Glow Plugs

pakaitinimo žvakės

Uždegimo žvakės

Derinant BERU ® žinias apie automobilius ir bei puikią technologiją, BERU ® siūlo puikios kokybės uždegimo žvakes. Su BERU uždegimo žvakėmis jūsų variklis pasieks puikų našumą, kalbant apie galią, degalų sąnaudas ir išmetamąsias dujas. 

Uždegimo sistemos autodalys

BERU ® siūlo aukštos kokybės uždegimo sistemas, apimančias uždegimo rites, uždegimo modulius, uždegimo laidus ir jungtis. Atraskite BERU asortimentą!

beru uždegimo ritės

BERU pakaitinimo žvakių rėlės ir valdymo blokai

Kaitinimo žvakių valdymo blokas yra pagrindinė nepriekaištingo šalto variklio užvedimo dalis. Jis aprūpintas mikrovaldikliu, kuris nustato tokią informaciją kaip laikas, konkretus elektros srovės dydis ir trukmė, tiekiama į elektroniniu būdu valdomą kaitinimo žvakę. Pažangiosios technologijos, naudojamos kaitinimo žvakių valdymo bloke kartu su kaitinimo žvakėmis, tikslas - pagerinti uždegimo proceso efektyvumą, smarkiai pagreitinant jį, ypač esant žemai temperatūrai.

Pakaitinimo žvakių rėlių funkcijos

  • Dėl nuoseklios NPI programos BERU® yra rinkos lyderis šioje srityje.

  • Visos dalys yra pagamintos  „BorgWarner“ tyrimų ir plėtros bei gamybos centruose Vakarų Europoje, kas užtikrina originalios įrangos kokybę.

  • BERU® pakaitinimo žvakių rėlės yra kuriamos sinergijoje su OEM kaitinimo žvakėmis.

  • Naudodami BERU® kaitinimo žvakių valdymo blokus, užtikrinsite puikų šalto dyzelinio variklio paleidimą.

BERU ®  turi sprendimą visų tipų varikliams:

  • Senesniems automobiliams - pakaitinimo žvakių relės, kurios daugiausia veikia kaip kaitinimo žvakės perjungiklis;

  • Naujesniems automobiliams - pakaitinimo žvakių valdymo blokai, leidžiantys nuolat palaikyti ryšį su variklio ECU

pakaitinimo žvakių rėlės, valdymo blokai