sofima filters logo

SOFIMA alyvos, kuro ir oro filtrai

sofima filtrai

SOFIMA FILTERS yra italų kompanijos "UFI FILTERS Spa" prekinis ženklas. Italų kompanija UFI FILTERS Spa įkurta 1971 m. Šiuo metu kompanija yra pasaulinis filtravimo technologijų lyderis. Kompanija turi 4000 darbuotojų 14-oje gamyklų, esančių 16 pasaulio šalių. Kompanijai priklauso 167 tarptautiniai patentai filtravimo srityje. Įmonė gamina apie 2850 pozicijų įvairių filtrų, kurie dengia 96% Europos automobilių parko. SOFIMA filtrų internetinis katalogas

SOFIMA FILTRŲ produkcija

1. SOFIMA alyvos filtrai

sofima alyvos filtrai

Nauji alyvos filtravimo sprendimai, susidedantys iš sintetinių pluoštų arba celiuliozės ir dervos - tai „SOFIMA Filter“ sukurtos naujovės , skirtos naujoms alyvoms, jų priedams, skirtiems tepimo efektui padidinti, suodžiams ir bio-dyzelinui alyvoje, mineralinėms ir ne mineralinėms alyvoms, kurios turi atitikti griežtus „Euro 6“ reikalavimus. Alyvos filtrai, esantys „ SOFIMA Aftermarket“ kataloge, garantuoja optimalų filtravimo efektyvumą. Teisės aktuose numatyti tikslai pasiekiami kuriant ekologiškus modulius, mažinančius poveikį aplinkai ir kelių funkcijų integravimas pačiame modulyje, siekiant sumažinti variklio svorį ir matmenis. Variklio našumas vis dar išlaikomas dėl aukšto filtrų medžiagų pralaidumo ir šiluminio bei cheminio suderinamumo, todėl užtikrinamas žemas slėgis ir galios kritimai .

2. SOFIMA kuro filtrai benzinui

„ SOFIMA Filter Aftermarket“ kataloge esantys benzino filtrai garantuoja ilgus keitimo intervalus ir ypač aukštą korpuskulinių teršalų filtravimo laipsnį , užtikrindami optimalų transporto priemonės valdymą ir ilgą tarnavimo laiką. Paprastai filtro korpusas iš plieno arba aliuminio gali atlaikyti aukštą darbinį slėgį , tuo pačiu padėdamas apriboti svorį. Celiuliozės filtravimo medžiaga gali blokuoti iki 5 mikronų daleles, kurių efektyvumo lygis pagal ISO19438 specifikacijas yra didesnis nei 86%.

3. SOFIMA kuro filtrai dyzelinui

sofima kuro filtrai

Dyzelino filtras yra gyvybiškai svarbus komponentas, nes jis apsaugo dyzelio įpurškimo sistemą nuo vandens, nuosėdų ir visų kitų degalų teršalų. Štai kodėl „ SOFIMA“ filtrų sprendimai yra technologiškai pažangūs, siekiant patenkinti kiekvieną prašymą atsižvelgiant į filtravimo efektyvumą, gebėjimą sulaikyti dulkes, vandens atskyrimą ir slėgio kritimus. „SOFIMA Filter DFM“ (giliųjų filtravimo terpių sistema) yra patentuota sistema, sukurta SOFIMA inovacijų centruose, skirta tiek originaliajai, tiek antrinei rinkai, kad būtų užtikrinta optimali variklio apsauga filtruojant vandens likučius degaluose iki pat mažiausių dalelių (4 mikronų).

4. SOFIMA oro filtrai

sofima oro filtrai

SOFIMA oro filtravimo medžiagos neleidžia keisti degalų srauto karbiuratoriuje, užtikrinant pastovią variklio galią ir našumą. Jie integruoti į variklį ir padeda apriboti jo skleidžiamą triukšmą, taip pat suvartojimą ir išmetimą į atmosferą . Oro filtras yra būtinas, nes jis valo orą, kuris patenka į degimo kamerą, o „ SOFIMA Filter “ aštuntajame dešimtmetyje padarė revoliuciją oro filtravimo sistemai, rinkai pateikdama skydo pavidalo oro filtrą .

5. SOFIMA salono filtrai

sofima salono filtrai

„SOFIMA Filter“ salono filtrai yra sukurti naujausių transporto priemonių oro kondicionavimo sistemoms ir garantuoja optimalų vairavimo komfortą . Filtrai kartu su aktyviaisiais angliavandeniliais sulaiko dulkes, žiedadulkes, kvapus ir kenksmingą teršalų kiekį, keleivių salone paliekant tik švarų orą. Daugiau nei 418 katalogų nuorodų, apimančių 98,5% Europos automobilių parko. 60% SOFIMA filtrų asortimento sudaro anti žiedadulkių filtrai, pagaminti iš neaustinės sintetinės medžiagos, sulaikančios daugiau kaip 90% dalelių, kurių skersmuo didesnis kaip 2,5 μm, tokių kaip purvas ir žiedadulkės. Kiti 40% yra filtrai, pagaminti iš filtravimo neaustinio audinio, sujungto su aktyviaisiais anglimis, kurios neleidžia dar mažesnėms dalelėms (nuo 0,01 iki 2 μm - dujoms, bakterijoms, grybeliams, kvapams) prasiskverbti į keleivių saloną, tokiu būdu užtikrinant optimalų komfortą.

Rinkitės kokybiškus, bet nebrangius SOFIMA filtrus mūsų e-parduotuvės Automobilių dalių kataloge. Filtrų ieškokite pagal savo automobilį autodalių katalogo skyriuje "Filtrai" arba "Techninė priežiūra". Spauskite ant bet kurio filtrų paveikslėlio.