pierburg logo

Pierburg autodalys

Pierburg - visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, šiuo metu esantis Kolbenschmidt Pierburg AG gamintojų grupėje, specializuojasi variklių aprūpinimo kuru ir oru sistemų gamyboje. Savo srityje kompanija pelnytai užima pasaulinio lyderio poziciją.

Faktai apie PIERBURG kompaniją

Kompanija PIERBURG buvo įkurta Vokietijoje, Berlyne, prieš daugiau kaip šimtą metų. Įkūrėjas Bernardas Pirburgas (Bernhard Pierburg) iš pradžių ją pozicionavo kaip prekybos tarpininką tarp plieno gamybos įmonių ir automobilių surinkimo gamyklų. Dėl Pirmojo pasaulinio karo, plienas buvo ganėtinai paklausus ir atnešdavo solidų pelną, kuris vėliau tapo startiniu kapitalu nuosavos gamyklos atidarymui.

oro srauto daviklis Pierburg

1928 metais, PIERBURG pradėjo karbiuratorių gamybą ir per kelerius metus užkovojo Vokietijos, Lenkijos ir Sovietų Sąjungos rinkas. 1935 metais buvo pradėta benzininių siurblių gamyba.  Septintojo dešimtmečio pradžioje, PIERBURG tiekė firminius karbiuratorius visiems vokiškiems automobiliams.

egr vožtuvai

Laikui bėgant, PIERBURG asortimentas išsiplėtė, nuolatos buvo atliekai tyrimai, siekiant patobulinti technines gaminių charakteristikas. Aukšta produkcijos kokybė atnešė kompanijai sėkmę pasauliniu mastu. Šiandien PIERBURG turi filialus įvairiose Europos ir Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse. Gamybos apimtys leidžia priskirti prekės ženklą prie stambiausių aukščiausios klasės automobilių dalių gamintojų. Teigiami vartotojų atsiliepimai tik patvirtina puikią PIERBURG kokybę.

slėgio keitikliai pierburg

PIERBURG autodalių kategorijos

Firminės PIERBURG autodalys pasižymi saugumu, mažomis energijos sąnaudomis, gera kokybe ir pakankamai prieinamomis kainomis. PIERBURG kuro siurbliai užtikrina patikimą kuro tiekimą ir praktiškai begarsį veikimą. Pierburg oro srauto davikliai išsiskiria optimaliu sujungimų sandarumu, aukštu atsparumu nusidėvėjimui ir ilgaamžiškumu. Be to, juos ganėtinai paprasta sumontuoti. Karbiuratoriai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kas užtikrina jų patikimumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Pierburg gaminami EGR vožtuvai, droselio korpusai, kuro siurbliai, slėgio keitikliai, solenoidiniai vožtuvai yra montuojami į daugelį automobilių markių kaip originalios dalys. Pierburg interneto katalogas

Ieškokite originalių Pierburg autodalių mūsų e-parduotuvės AUTOMOBILIŲ DALIŲ KATALOGE. Spauskite ant paveikslėlio:

pierburg autodalys, automobilių dalys