Denso autodalys

DENSO autodalys

Japonų korporacija DENSO specializuojasi įvairių automobilių dalių gamyboje. DENSO korporacija per trumpą laiką sugebėjo užimti lyderės pozicijas pasaulio autodalių rinkose. Ši korporacija patenka į pasaulio automobilių technologijų rinkos lyderių trejetuką. Regioninių kompanijos atstovybių tinklas apima daugiau kaip 30 pasaulio šalių, o kompanijos apyvarta siekia apie 40 milijardų dolerių. Denso gamyklose, biuruose ir aptarnavimo centruose, įrengtuose 32 šalyse, dirba daugiau kaip 126 tūkstančiai darbuotojų. Savo veiklą DENSO korporacija pradėjo 1949 metais ir iš pradžių vadinosi Nippon Denso. Po beveik pusės amžiaus, 1996 metais, ji buvo pervadinta ir gavo savo dabartinį pavadinimą – Denso Corporation. Nuo pirmųjų veiklos dienų, kompanijos vadovai ypatingą dėmesį skyrė gaminių kokybei, kartu nepamiršdami suteikti dėmesio inovacinei veiklai tokiose srityse, kaip mokslinių tyrimų ir konstrukcinių projektų kūriniai. Šiandien aukšti Denso produkcijos kokybės standartai yra patvirtinti tarptautiniais sertifikatais ISO 9001 ir QS 9000. Denso prekės ženklo produkcija, kuri yra tiekiama į automobilių gamyklų konvejerius, o taip pat į atsarginių autodalių rinkas, pasižymi didele įvairove. Specialus „DENSO Europe BV“ antrinės rinkos skyrius pristato OE kokybės, DENSO automobilių dalių programas platintojams, didmenininkams ir servisams visoje Europoje. 

Denso autodalys, automobilių dalys

DENSO autodalių asortimentas.

1. Dyzelinių automobilių komponentai. 

DENSO yra vienas didžiausių dyzelinių sistemų žaidėjų pasaulyje. Nuo 1957 m. firma gamina dyzelinių variklių įpurškimo siurblius. Dėmesys tebesitęsiančiam poreikiui mažinti transporto priemonių išmetamų teršalų kiekį didinant dalių eksploatacines savybes, Denso novatoriškos naujovės yra ECD (elektroniškai valdomo dyzelino) įpurškimo siurbliai, 2500 bar „Common Rail Systems“ technologija ir neseniai pristatyta naujoviška naujoji „i-ART“ DENSO purkštukų technologija. Denso OE kokybės antrinės rinkos asortimentą sudaro „Common Rail“ sistemos, purkštukai ir siurblio komponentai, kuro slėgio reguliatoriai bei specialūs remonto ir diagnostikos įrankiai.

2. Starteriai ir generatoriai.

DENSO tvirtas pasiryžimas užtikrinti nepriekaištingą kokybę, dizainą ir naujoves reiškia, kad Denso gaminami starteriai ir generatoriai buvo pasirinkti kaip originali įranga visame pasaulyje - laimėjo daugybę tiekėjų ir tarptautinių kokybės apdovanojimų. DENSO starterių ir generatorių programa siūlo OE specifikaciją, visiškai naujas dalis, be jokių perdarytų gaminių. Kiekvienai mašinai taikomi griežti gamybos ir bandymo procesai, todėl galite būti tikri, kad jie atitinka aukščiausius kokybės ir našumo standartus. Programa ne tik pristato unikalią Toyota, Lexus, bet ir įvairių Europos markių, tokių kaip Ford, Opel, BMW, Fiat ir Land Rover  OE aprėptį, programa yra nuolat atnaujinama ir plečiama.

3. Variklio valdymo sistemos.

Pažangus dizainas, aukščiausia OEM kokybė - tai yra išskirtinės savybės, kurias rasite DENSO variklių valdymo sistemų (EMS - engine management systems) serijose, skirtose antrinei rinkai. Ši rinka apima lambda jutiklius (lambda zondus), oro srauto (MAF) jutiklius, MAP jutiklius, kuro siurblius, išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) vožtuvus ir išmetamųjų dujų temperatūros (EGT) jutiklius. Kiekvienas iš Denso EMS gaminių pasižymi originaliomis DENSO technologijomis, kurios garantuoja nepriekaištingą kokybę, patikimumą, puikias savybes kelyje.

4. Uždegimo dalys.

Aukščiausios kokybės, paremtos daugybe inovacijų uždegimo žvakės benzininiams automobiliams, pakaitinimo žvakės dyzeliniams automobiliams. Denso uždegimo ričių asortimente taip pat yra tos pačios pažangios technologijos, kurias mes tiekiame automobilių gamintojams visame pasaulyje. Nuo ritės ant ant žvakės ir uždegimo ritės blokų tipų iki paskirstymo ritinių ir lazdelių ričių (stick coils), kiekvienas elementas buvo specialiai sukurtas DENSO, kad būtų užtikrintas optimalus našumas, energijos taupymas ir lengvas montavimas.

5. Automobilių stiklų valytuvai.

Denso valytuvai yra pritaikyta kaip originali įranga tokių automobilių priekiniams stiklams, kaip naujieji BMW X5 ir X6 modeliai, Land Rover Range Rover, Jeep Cherokee, japonų markės, įskaitant Lexus, Toyota, Honda, Mazda ir Suzuki, korėjiečių markės, įskaitant Hyundai ir Kia, ir visi Ferrari. Nuo 2008 m. DENSO valytuvų šepetėliai yra populiariausių automobilių gamintojų pasirinkimas visame pasaulyje. Kodėl? Kadangi DENSO, kaip vienas didžiausių pasaulyje originalių transporto priemonių dalių ir sistemų kūrėjų ir gamintojų yra pažangių valytuvų šluotelių technologijų pradininkas. Nuo įprastų ir plokščių šluotelių iki naujausių hibridinių dizainų, DENSO valytuvų šluotelės sujungia intelektualų dizainą ir nepriekaištingą kokybę. 

DENSO autodalių katalogas

Aukščiausios kokybės, originalias DENSO autodalis labai geromis kainomis rasite mūsų e-parduotuvės automobilių dalių kataloge. Spauskite ant paveikslėlio:

Denso automobilių dalys