Bosch autodalys

BOSCH autodalys

BOSCH autodalys

BOSCH  - turbūt retas iš mūsų nežino šio prekės ženklo...Nuo aukščiausios kokybės automobilių dalių, iki patikimų elektrinių įrankių ir buitinės technikos. BOSCH vardas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir patikimumu. 1886 metais Robert Bosch Štutgarte įkūrė „Tiksliosios mechanikos ir elektrotechnikos dirbtuves“. Taip gimė šiandien visame pasaulyje veikianti įmonė. Šiandien BOSCH grupė yra pasaulyje pirmaujantis technologijų ir paslaugų tiekėjas. Kompanija visame pasaulyje įdarbina apie 360000 darbuotojų. Jos veikla padalinta į keturis verslo sektorius: Judumo sprendimus, Pramoninės technologijų, Vartotojų prekių bei Energijos ir statybos technologijų. BOSCH grupė sudaryta iš „Robert Bosch GmbH“ kompanijos ir maždaug 440 jos dukterinių bendrovių ir regioninių kompanijų maždaug 60 šalių. Įskaitant pardavimus ir partnerius, BOSCH kompanija atstovaujama maždaug 150 šalių. 2014 metais BOSCH pateikė paraiškas 4600 patentų visame pasaulyje. BOSCH grupės strateginis tikslas – kurti sprendimus apjungtam gyvenimo būdui. BOSCH, teikdama inovatyvias ir entuziazmą keliančias prekes bei paslaugas, gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje. BOSCH kuriamos technologijos – sukurtos gyvenimui... Daugiau informacijos rasite internete, adresu www.bosch.lt 

BOSCH autodalių asortimentas

Bosch firma yra ne tik originalios įrangos gamintoja, ji taip pat yra viena iš didžiausių atsarginių dalių tiekėjų. Puiki Bosch autodalių kokybė visuomet išlaiko savo lygį. Prieš patekdamos į serijinę gamybą, Bosch automobilių dalys yra testuojamos daugybę kartų. Aukštos kokybės BOSCH gaminamos automobilių dalys palieka įspūdį dėl savo kokybės, patikimumo ir inovatyvios technologijos. Bosch autodalis perkantys automobilių savininkai labai giria ir vertina jų kokybę.

BOSCH automobilių dalių asortimentą sudaro:

- Uždegimo žvakės: geriausias variklio veikimas ir technologija. BOSCH, Europos rinkos ir technologijos lyderio, prekės ženklas simbolizuoja uždegimo žvakių aukščiausio lygio kokybę ir patirtį. Vis daugiau automobilių gamintojų tiesiogiai gamykloje įmontuoja BOSCH uždegimo žvakes.  Skiriamos: su elektrodais, taip pat su elektrodais, dengtais platina; su platinos ir iridžio lydiniu; su sidabro padengimu; su centriniu priemaišinio itrio elektrodu. Elektrodų skaičius gali būti nuo 1 iki 4.

- Uždegimo sistemos: nes vis dėlto svarbiausia – jėga. Bosch turi viską, ko reikia Jūsų varikliui, kad šis užsivestų nepriekaištingai: uždegimo žvakes, uždegimo grandines, uždegimo laidus ir plastikinius apsauginius vamzdžius.

- Kaitinimo žvakės: dvigubai ilgesnis susidėvėjimo laikotarpis dėl naujoviško kaitinimo vamzdelio. Aukščiausios klasės kaitinimo vamzdelio medžiaga iš „Duraterm-Chromium“ serijos yra sudaryta iš pagerinto nikelio ir chromo lydinio, kuris veiksmingai apsaugo nuo korozijos ir todėl pailgina naudojimo laikotarpį 100 procentų.

pakaitinimo žvakės BOSCH

- Stiklų valytuvai: geras matomumas išskirtiniam saugumui. Dėl naujo pobūdžio valytuvų gumos, pagerintos valytuvų ašmenų technologijos bei išbandyto ir patikrinto ilgalaikio veikimo, BOSCH priekinio stiklo valytuvai užtikrins idealų matomumą bei didesnį saugumą. Apie BOSCH Aerotwin valytuvus galite pažiūrėti filmuką youtube. Spauskite ant paveikslėlio žemiau.

bosch aerotwin valytuvai

bosch valytuvai

- Filtrai: ramiai vairuokite savo automobilį su BOCSH degalų, tepalo ir oro filtrais. Taip pat palaikykite oro švarą bei gaivą savo automobilyje, naudodamiesi salono filtrais. Saugesniam, sveikesniam ir patogesniam vairavimui, pasitikėkite BOSCH – pasauliniu filtrų specialistu.

bosch filtrai 

- Stabdžių sistemos: optimalus saugumas. Vienas svarbiausių transporto priemonės saugumo komponentų – stabdžių sistema. Visi stabdžių komponentai turi įtakos saugumui. Visuomet galite pasitikėti aukščiausios kokybės BOSCH gaminamomis stabdžių sistemomis bei detalėmis. Stabdžių diskai ir kaladėlės gali tinkamai atlikti savo funkcijas net mechaninių ir terminių apkrovų sąlygomis. Rinkitės BOSCH stabdžių sistemos dalis mūsų e-parduotuvėje:

bosch stabdžių diskai

bosch stabdžių kaladėlės

- Paskirstymo ir generatoriaus diržai ir jų komplektai. Gaminami iš nusidėvėjimui atsparaus kaučiuko, kuris suteikia jiems patvarumo, apsaugą nuo drėgmės, saulės spindulių, perkaitimo ir sutepimo medžiagų.

- Oro masės jutikliai (arba oro srauto matuokliai). Labai didelis asortimentas ir išskirtinė kokybė. Daugiau apie oro srauto matuoklius galite paskaityti čia: Oro srauto matuokliai

- Common rail sistema: Bosch gamina tiek elektromagnetinius, tiek pjezoelektrinius purkštukus, kuro siurblius, SCV vožtuvus (kuro slėgio reguliatorius), kuro slėgio daviklius ir kitas šios sistemos dalis. Bosch common rail sistema montuojama į daugelį automobilių.

bosch common rail sistema

- Kuro siurbliai ir jų dalys. Įvairūs kuro siurbliai tiek dyzeliniams, tiek ir benzininiams automobiliams.

- Starteriai ir generatoriai. Visi generatoriai, kurie yra integruoti į Vokietijos automobilių gamintojų produkciją (BMW, Audi, Mercedes Benz, Porsche, VW (Volkswagen), Opel, SEAT, Skoda), taip pat ir starteriai yra gaminami šio automobilių dalių tiekėjo.

- Akumuliatoriai: optimali užvedimo jėga visoms transporto priemonėms. Pastaraisiais metais nuolat augo komponentų, kuriems reikalinga elektros energija, skaičius. Todėl akumuliatoriai turi atitikti vis aukštesnius reikalavimus. BOSCH gaminami automobilių akumuliatoriai yra labai patvarūs, patikimi bet kokiu oru ir gali būti perdirbami saugant aplinką.

- Lambda jutikliai (lambda zondai): taupykite su kiekvienu kilometru. 1976 metais BOSCH pristatė rinkai pirmąjį „Lambda“ jutiklį. Nuo tada jų parduota daugiau nei 400 milijonų. Jutiklis – tai įleidimo sistemos dalis, kuri leidžia sutaupyti neįtikėtinai daug degalų, bet tik tuo atveju, jei jutikliai yra reguliariai tikrinami ir keičiami. 

- Įvairūs davikliai ir kitos detalės: MAP davikliai, kuro slėgio davikliai, pakaitinimo žvakių rėlės, droselinės sklendės, uždegimo ritės, kuro purkštukai ir dar daug kitų dalių sudaro platų BOSCH dalių asortimentą.

- Apšvietimo technologija: daugiau šviesos – geresnis matomumas. Augantis automobilių eismas ir didesnis greitis reiškia vis aukštesius reikalavimus automobilių apšvietimo sistemoms: konkrečiam automobiliui pritaikytos programos kiekvienai automobilio daliai, lemputės ir daugybinės paskirties universalūs žibintai. 

 - Garsiniai ir ruporiniai garsiniai signalai: stiprūs signalai vairuotojams, kuriems svarbus saugumas. BOSCH garsinių signalų įrenginiai pagrįsti dešimtmečiais patirties ir ekspertizės bei remiasi naujausiomis technologijomis. Išskirtinio patikimumo funkcionalumas, moderniausios technologijos ir aukšta kokybė – tai pagrindinės jų savybės. Šiandien daugelis gerai žinomų transporto priemonių gamintojų visame pasaulyje pasitiki BOSCH garsinių signalų įrenginių kokybe. 

Mūsų internetinė parduotuvė perkudalis.lt siūlo jums didelį BOSCH kompanijos automobilių dalių asortimentą itin prieinamomis kainomis.

Rinkitės BOSCH autodalis pagal savo automobilį mūsų AUTODALIŲ kataloge.