Autodalių pristatymas

Autodalių pristatymas Lietuvoje.

Skubiai reikia automobilių dalių? Galite pasinaudoti nauja paslauga ir atsiimti pas mus užsakytas autodalis patys iš sandėlio Kaune ( o kai kurias dalis ir iš sandėlio Vilniuje) tą pačią dieną! Daugiau informacijos.

Prekių išsiuntimo laikas. Prekės, esančios sandėliuose Kaunas CS, Kaunas FS, Kaunas AU, Kaunas AD yra paruošiamos išsiuntimui, iškviečiamas kurjeris ir išsiunčiamos ( jeigu kurjeris paima siuntą ) tą pačią darbo dieną, jei užsakymas buvo pateiktas ir apmokėtas iki 12 val. Prekės, esančios Lenkijos sandėliuose ( Lenkija CS, Lenkija FS ), yra paruošiamos išsiuntimui  kitą d. dieną, jeigu užsakymas buvo pateiktas ir apmokėtas iki 12 val. Prekes, esančias mūsų e-parduotuvės sandėlyje ( Birštonas S ), išsiųsime tą pačią arba kitą d. dieną ( priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo gavimo laiko). Jeigu vieno užsakymo metu užsakysite automobilių dalis iš skirtingų sandėlių, jos gali būti paruoštos išsiuntimui 1-a darbo diena vėliau, nes reikės prekes surinkti į vieną siuntinį.

AUTODALIŲ PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE:

1. LP Express kurjerio pristatymas nurodytu adresu - kaina 6 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Prekę jūsų nurodytu adresu pristatys LP EXPRESS kurjeris.  Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos sekančią darbo dieną  8-17 val. Paprastai prieš atveždamas siuntą, kurjeris paskambina gavėjui. Į paštomatus siuntos yra pristatomos ir šeštadienį! Šiuo būdu prekes išsiųsime tik gavę apmokėjimą.

2. LP Express kurjerio pristatymas nurodytu adresu - mokėsiu grynais - kaina 8 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Tai tas pats pristatymas per kurjerį, tik apmokėti už prekes ir pristatymą turėsite kurjeriui grynais pinigais.  Į pristatymo kainą jau įskaičiuotas grynų pinigų surinkimo mokestis.

3. LP Express 24 kurjerio pristatymas į paštomatą - kaina 5 €, arba artimiausią pašto skyrių - kaina 5 €. Į kurį paštomatą norite gauti siuntą galėsite pasirinkti, o artimiausią pašto skyrių programa parinks automatiškai pagal jūsų adresą. Į paštomatus siuntos yra pristatomos ir šeštadienį!

Pastaba: daugumai prekių siuntimo kaina nepriklauso nuo svorio, tačiau kai kurioms prekėms (pvz. fasuotos variklio alyvos), kurių svoris viršija 2 kg, programa priklausomai nuo perkamų prekių svorio gali automatiškai padidinti siuntimo kainą, kurią matysite įsidėję visas prekes į krepšelį ir pasirinkę norimą pristatymo būdą. 

Visas savo siuntas per LP Express galite sekti čia: post.lt svetainė