Autodalių pristatymas

Autodalių pristatymas Lietuvoje.

Skubiai reikia automobilių dalių? Galite pasinaudoti nauja paslauga ir atsiimti pas mus užsakytas autodalis patys iš sandėlio Kaune ( o kai kurias dalis ir iš sandėlio Vilniuje) jau po valandos! Daugiau informacijos.

Prekių išsiuntimo laikas. Prekės, esančios sandėliuose Kaunas CS, Kaunas FS, Kaunas AU, Kaunas AD yra paruošiamos išsiuntimui, iškviečiamas kurjeris ir išsiunčiamos ( jeigu kurjeris paima siuntą ) tą pačią darbo dieną, jei užsakymas buvo pateiktas ir apmokėtas iki 13 val. Prekės, esančios Lenkijos sandėliuose ( Lenkija CS, Lenkija FS ), yra paruošiamos išsiuntimui  kitą d. dieną, jeigu užsakymas buvo pateiktas ir apmokėtas iki 13 val. Prekes, esančias mūsų e-parduotuvės sandėlyje ( Birštonas S ), išsiųsime tą pačią d. dieną, jeigu užsakysite ir apmokėsite savo užsakymą iki 11 val. Užsakius ar apmokėjus vėliau nurodyto laiko, prekės yra išsiunčiamos kitą d. dieną. Jeigu vieno užsakymo metu užsakysite automobilių dalis iš skirtingų sandėlių, jos gali būti paruoštos išsiuntimui 1-a darbo diena vėliau, nes reikės prekes surinkti į vieną siuntinį.

AUTODALIŲ PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE:

1. LP Express kurjerio pristatymas nurodytu adresu - kaina 5 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Prekę jūsų nurodytu adresu pristatys LP EXPRESS kurjeris.  Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos sekančią darbo dieną  8-17 val. Paprastai prieš atveždamas siuntą, kurjeris paskambina gavėjui. Į paštomatus siuntos yra pristatomos ir šeštadienį! Šiuo būdu prekes išsiųsime tik gavę apmokėjimą.

2. LP Express kurjerio pristatymas nurodytu adresu - mokėsiu grynais - kaina 6,50 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Tai tas pats pristatymas per kurjerį, tik apmokėti už prekes ir pristatymą turėsite kurjeriui grynais pinigais.  Į pristatymo kainą jau įskaičiuotas grynų pinigų surinkimo mokestis.

3. LP Express 24 kurjerio pristatymas į paštomatą - kaina 3,50 €, arba artimiausią pašto skyrių - kaina 5 €. Į kurį paštomatą norite gauti siuntą galėsite pasirinkti, o artimiausią pašto skyrių programa parinks automatiškai pagal jūsų adresą. Į paštomatus siuntos yra pristatomos ir šeštadienį!

Pastaba: daugumai prekių siuntimo kaina nepriklauso nuo svorio, tačiau kai kurioms prekėms (pvz. fasuotos variklio alyvos), kurių svoris viršija 2 kg, programa priklausomai nuo perkamų prekių svorio gali automatiškai padidinti siuntimo kainą, kurią matysite įsidėję visas prekes į krepšelį ir pasirinkę norimą pristatymo būdą. 

Visas savo siuntas per LP Express galite sekti čia: LP Express svetainė 

Automobilių dalių pristatymas į užsienio šalis.

 Į užsienio šalis registruotu paštu siunčiame siuntinius, kurių svoris yra tik iki 2 kg, o siuntinio dydis ne didesnis kaip 600/600/600 mm! Tuo atveju, jeigu jūsų užsakytų automobilių dalių svoris ar dydis viršys nurodytus parametrus, jūsų užsakymą atšauksime, o pinigus grąžinsime. 

Pristatymas registruotu paštu į ES šalis kainuoja 6 €. Prekes gausite per 5 -7 d.d. Galime išsiųsti prekes registruotu paštu į bet kurią valstybę ir nepriklausančią Europos sąjungai (  Norvegiją, Rusiją, Islandiją ir pan.). Tai kainuos 7 €.  Pristatymo laikas 6-20 d.d. Jeigu gyvenate valstybėje, nepriklausančioje ES, žinokite, kad gali tekti susimokėti papildomą muito mokestį pagal tos šalies galiojančius įstatymus.

Į Baltijos šalis - Latviją ir Estiją galimas pristatymas ne tik registruotu paštu, bet ir per kurjerį jūsų nurodytu adresu Latvijoje ir Estijoje. Siuntimas per  LP EXPRESS kurjerį į Latviją kainuoja 6 €, į Estiją - 9 €. Pristatymo laikas 2 -3 d.d.